-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки- ID: UA-2026-09-01-003730-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30250586
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга діагностики та ремонту газового хроматографа (GS-01/68) Перкін Елмер модель Кларус...×-
Послуга діагностики та ремонту газового хроматографа (GS-01/68) Перкін Елмер модель Кларус 500 з парофазним дозатором Турбоматрікс 16
- ID: UA-2025-05-27-004894-a
- Дата створення : 27.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25422657
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту кабінету біологічної безпеки та насосів для витяжних шаф з ламінарним по...×-
Послуги з ремонту кабінету біологічної безпеки та насосів для витяжних шаф з ламінарним потоком
- ID: UA-2025-05-09-006269-a
- Дата створення : 09.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25253283
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення діагностики, калібрування та ремонту проточного термостату від тестера розчинен...×-
Проведення діагностики, калібрування та ремонту проточного термостату від тестера розчинення ERWEKA DT700 з врахуванням запасних частин (центробіжний насос)
- ID: UA-2024-10-08-007532-a
- Дата створення : 08.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22821794
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення діагностики, калібрування та ремонту Ламінарних боксів- ID: UA-2024-05-02-001244-a
- Дата створення : 02.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21458488
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Параметризація приладів обліку електричної енергії для об’єкту «Реконструкція об’єкта нез...×-
Параметризація приладів обліку електричної енергії для об’єкту «Реконструкція об’єкта незавершеного будівництва, та допоміжних споруд для розміщення офісу Державного підприємства «Державний фармакологічний центр» МОЗ України та медико-реабілітаційного центру на вул. Смоленській, 10 у Солом’янському районі м. Києва»
- ID: UA-2024-01-26-011088-a
- Дата створення : 26.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20541972
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекс послуг з заміни запасних частин Станції асептичної обробки- ID: UA-2023-11-15-010281-a
- Дата створення : 15.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19644582
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників- ID: UA-2023-06-15-013879-a
- Дата створення : 15.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18122332
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування приладів обліку води d40- ID: UA-2023-05-18-004829-a
- Дата створення : 18.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17816069
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплексне технічне обслуговування, підтримання експлуатаційної придатності та централізов...×-
Комплексне технічне обслуговування, підтримання експлуатаційної придатності та централізованого нагляду систем протипожежного захисту
- ID: UA-2023-02-13-014719-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16959792
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Метрологічні послуги з калібрування засобів вимірювальної техніки (ЗВТ)- ID: UA-2022-09-08-003235-a
- Дата створення : 08.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15283222
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сервісне обслуговування приладів Elx50, Elx 800 та Synergy HT- ID: UA-2022-08-04-004815-a
- Дата створення : 04.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15033694
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне обслуговування системи протидимного захисту- ID: UA-2022-04-18-000733-c
- Дата створення : 18.04.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14519036
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне обслуговування системи протидимного захисту- ID: UA-2022-02-02-005146-c
- Дата створення : 02.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13919368
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Технічне обслуговування системи протидимного захисту- ID: UA-2022-01-26-002423-c
- Дата створення : 26.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13781241
Державне підприємство "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" ЄДРПОУ: 20015794ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівТорги відміненоТорги відмінено -