-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Закупівля сервера для реалізації проекту щодо виконання грантової угоди Київським націонал...×-
Закупівля сервера для реалізації проекту щодо виконання грантової угоди Київським національним університетом імені Тараса Шевченка
- ID: UA-2025-08-06-010661-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26070964
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поставка серверного обладнання для проведення екзаменування на базі ННІ Філології- ID: UA-2024-12-19-006307-a
- Дата створення : 19.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23764404
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поставка серверного обладнання для проведення екзаменування на базі ННІ Філології- ID: UA-2024-11-28-008154-a
- Дата створення : 28.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23439911
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 48820000-2 СервериТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поставка серверного обладнання- ID: UA-2024-10-17-009152-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22928275
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
48820000-2- Комп’ютерні сервери- ID: UA-2021-02-15-008466-c
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8621127
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Персональний комп'ютер- ID: UA-2021-02-15-006964-c
- Дата створення : 15.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8618500
Київський національний університет імені Тараса Шевченка ЄДРПОУ: 02070944ДК 021:2015: 48820000-2 СервериЗавершена -