-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкас...×-
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань, вул. Незалежності, 69/20 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-10-011066-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30042337
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт харчоблоку Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської облас...×-
Капітальний ремонт харчоблоку Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська міська територіальна громада, м. Умань, вул. Михайла Драгоманова, 26 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-10-010671-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30041958
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяКваліфікаціявід початку періоду пройшло 3 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкас...×-
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань, вул. Незалежності, 69/20 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-07-22-011720-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885636
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт харчоблоку Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської облас...×-
Капітальний ремонт харчоблоку Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська міська територіальна громада, м. Умань, вул. Михайла Драгоманова, 26 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-07-22-011678-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885593
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт харчоблоку Уманської початкової школи № 3 Уманської міської ради Черкас...×-
Капітальний ремонт харчоблоку Уманської початкової школи № 3 Уманської міської ради Черкаської області за адресою : Черкаська область, Уманський район, Уманська міська територіальна громада , м. Умань, вул. Симона Петлюри, 73/7 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-07-22-011655-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885570
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт харчоблоку Уманської початкової школи № 3 Уманської міської ради Черкас...×-
Капітальний ремонт харчоблоку Уманської початкової школи № 3 Уманської міської ради Черкаської області за адресою : Черкаська область, Уманський район, Уманська міська територіальна громада , м. Умань, вул. Симона Петлюри, 73/7 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-06-25-010367-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29654216
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт харчоблоку Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської облас...×-
Капітальний ремонт харчоблоку Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська міська територіальна громада, м. Умань, вул. Михайла Драгоманова, 26 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-06-15-011784-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29541984
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт із встановленням систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, у...×-
Капітальний ремонт із встановленням систем пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей з виведенням на пульт централізованого пожежного спостереження в Уманській гімназії № 7 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська міська територіальна громада, місто Умань, вул. Слонського Анатолія, 12 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-06-12-006544-a
- Дата створення : 12.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29522625
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяКваліфікаціявід початку періоду пройшов 31 робочий день
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкас...×-
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань, вул. Незалежності, 69/20 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-06-09-009532-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29482026
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт харчоблоку Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської облас...×-
Капітальний ремонт харчоблоку Уманського ліцею № 3 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська міська територіальна громада, м. Умань, вул. Михайла Драгоманова, 26 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-05-28-010555-a
- Дата створення : 28.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29374058
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкас...×-
Капітальний ремонт приміщень їдальні Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань, вул. Незалежності, 69/20 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-05-22-005869-a
- Дата створення : 22.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29310647
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (заміна вікон) в Уманській гімназії № 12 за адресою: Черкаська область,...×-
Капітальний ремонт (заміна вікон) в Уманській гімназії № 12 за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань, вул. Миколи Хвильового, 17
- ID: UA-2025-12-27-001054-a
- Дата створення : 27.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27789002
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі в Уманській гімназії № 10 Уманської міської ради Черкаської об...×-
Капітальний ремонт покрівлі в Уманській гімназії № 10 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська територіальна громада, м. Умань, вул. Шкілька, 40 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2025-10-31-003098-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26956923
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт (реставраційний) покрівлі Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкаської...×-
Ремонт (реставраційний) покрівлі Уманської гімназії № 14 Уманської міської ради Черкаської області за адресою : Черкаська обл. Уманський район, Уманська міська територіальна громада, м. Умань, вул. Незалежності, 69/20 (код ДК 021:2015 : 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2025-10-16-015551-a
- Дата створення : 16.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26787179
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт (відновлення благоустрою) частини території Уманської гімназії №11 Уман...×-
Капітальний ремонт (відновлення благоустрою) частини території Уманської гімназії №11 Уманської міської ради Черкаської області за адресою: Черкаська область, Уманський район, Уманська міська територіальна громада, м. Умань, вул. Богдана Чорномаза,5
- ID: UA-2025-09-30-004705-a
- Дата створення : 30.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26595843
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44308884ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -