-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Благоустрій скверу для короткочасного відпочинку «Пам`яті» за адресою: Харківська обл., Ха...×-
Благоустрій скверу для короткочасного відпочинку «Пам`яті» за адресою: Харківська обл., Харківський район, м. Дергачі, вул. Європейська (капітальний ремонт)
- ID: UA-2026-08-13-006516-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30076449
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 4 дні (до 05.09.26 10:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі вул. Центральна, 25
- ID: UA-2026-07-16-005327-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29832424
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі вул. Центральна, 22
- ID: UA-2026-07-16-005233-a
- Дата створення : 16.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29832336
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) адміністративної будівлі, за адресою: площа...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) адміністративної будівлі, за адресою: площа Перемоги, будинок 22 / вулиця Золочівський шлях, будинок 1, м. Дергачі Харківський р-н, (Дергачівський р.,) Харківська обл.
- ID: UA-2025-07-14-010142-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25875257
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт другої частини приміщень протирадіаційного укриття №77142, розташованог...×-
Капітальний ремонт другої частини приміщень протирадіаційного укриття №77142, розташованого за адресою: вул. Сумський шлях, 178, м. Дергачі, Харківського району, Харківської області
- ID: UA-2025-06-18-000621-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25633873
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт третьої частини приміщень протирадіаційного укриття №77164, розташовано...×-
Капітальний ремонт третьої частини приміщень протирадіаційного укриття №77164, розташованого за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, в’їзд Сосновий, буд. 27А
- ID: UA-2025-06-18-000530-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25633792
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт другої частини приміщень Протирадіаційного укриття №77171, розташованог...×-
Капітальний ремонт другої частини приміщень Протирадіаційного укриття №77171, розташованого за адресою: вул. Сергія Балаклицького, 15 (раніше вул. 23 Серпня, 15), м. Дергачі, Харківського району, Харківської області
- ID: UA-2025-05-28-001522-a
- Дата створення : 28.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25433732
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт третьої частини приміщень протирадіаційного укриття №77143, розташовано...×-
Капітальний ремонт третьої частини приміщень протирадіаційного укриття №77143, розташованого за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, вул. Садова, буд. 10Д
- ID: UA-2025-05-15-006300-a
- Дата створення : 15.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25311610
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщень Найпростішого укриття №77143, розташованого за адресо...×-
Капітальний ремонт частини приміщень Найпростішого укриття №77143, розташованого за адресою: вул. Центральна, 5, м. Дергачі, Харківського району, Харківської області. Коригування
- ID: UA-2025-02-06-014524-a
- Дата створення : 06.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24343699
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) адміністративної будівлі, за адресою: площа...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) адміністративної будівлі, за адресою: площа Перемоги, будинок 22 / вулиця Золочівський шлях, будинок 1, м. Дергачі, Харківський р-н, (Дергачівський р.,) Харківська обл.
- ID: UA-2024-12-09-005439-a
- Дата створення : 09.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23575398
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт частини приміщень протирадіаційного укриття №77142, розташованого за ад...×-
Капітальний ремонт частини приміщень протирадіаційного укриття №77142, розташованого за адресою: вул. Сумський шлях, 178, м. Дергачі, Харківського району, Харківської області
- ID: UA-2024-10-18-000495-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22936418
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт другої частини приміщень протирадіаційного укриття №77164, розташованог...×-
Капітальний ремонт другої частини приміщень протирадіаційного укриття №77164, розташованого за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, в`їзд Сосновий, буд. 27А.
- ID: UA-2024-10-18-000324-a
- Дата створення : 18.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22936203
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) адміністративної будівлі, за адресою: площа...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) адміністративної будівлі, за адресою: площа Перемоги, будинок 22 / вулиця Золочівський шлях, будинок 1, м. Дергачі, Харківський р-н, (Дергачівський р.,) Харківська обл.
- ID: UA-2023-12-04-012829-a
- Дата створення : 04.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19886550
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) адміністративної будівлі, за адресою: площа...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (реконструкція) адміністративної будівлі, за адресою: площа Перемоги, будинок 22 / вулиця Золочівський шлях, будинок 1, м. Дергачі, Харківський р-н, (Дергачівський р.,) Харківська обл.
- ID: UA-2023-11-24-002715-a
- Дата створення : 24.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19766539
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) гуртожитку за адресою: Харківська обла...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) гуртожитку за адресою: Харківська область, Харківський район, м. Дергачі, вул. Сумський шлях, 176В
- ID: UA-2023-10-23-003117-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19370514
Дергачівська міська рада ЄДРПОУ: 04059496ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -