-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт свердловини по вул. Патизанська в с. Старе, Бориспільського району,...×-
Капітальний ремонт свердловини по вул. Патизанська в с. Старе, Бориспільського району, Київської області (за кодом ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-27-012751-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30218776
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт свердловини по вул.Лесі Українки в с. Мирне, Бориспільського району, Ки...×-
Капітальний ремонт свердловини по вул.Лесі Українки в с. Мирне, Бориспільського району, Київської області (за кодом ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-27-012540-a
- Дата створення : 27.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30218565
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт фундаменту Вороньківського будинку культури за адресою: с. Вороньків вул....×-
Поточний ремонт фундаменту Вороньківського будинку культури за адресою: с. Вороньків вул. Паркова, 2Б Бориспільського району , Київськї області, (за кодом ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-28-006003-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29928555
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень Вороньківської сільської ради за адресою: с. Вороньків вул. Пар...×-
Поточний ремонт приміщень Вороньківської сільської ради за адресою: с. Вороньків вул. Паркова, 2 Бориспільського району , Київськї області, (за кодом ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-28-005587-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29928140
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт каналізційної мережі за адресою : вул. Центральна, 14, Бориспільського...×-
Капітальний ремонт каналізційної мережі за адресою : вул. Центральна, 14, Бориспільського району, Київської області (за кодом ДК 021:2015- 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-07-23-005832-a
- Дата створення : 23.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29891832
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будівлі сільської ради за адресою: Київська область, Бориспільський райо...×-
Поточний ремонт будівлі сільської ради за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Старе, вул. Дніпрова, буд.49 -а (за кодом ДК 021:2015-45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-21-010805-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29872366
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи опалення Мирненського ЗДО " Казка" Вороньківської сільсь...×-
Поточний ремонт системи опалення Мирненського ЗДО " Казка" Вороньківської сільської ради за адресою: с. Мирне, вул. Центральна, 18,Бориспільського району, Київської області,що здійснюється в 2026 році (за кодом ДК 021:2015:45453000-6- Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-21-000477-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29862072
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт теплотраси від котельні по вул. Чумацький шлях 39-А до закладу дошкільн...×-
Капітальний ремонт теплотраси від котельні по вул. Чумацький шлях 39-А до закладу дошкільної освіти (ясла-садочок) «Журавлик» по вул. Українська, 1-А за адресою: с. Головурів, Бориспільського району, Київської області (ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-07-17-010779-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29848810
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт ресурсної кімнати ЗДО " Ялинка" за адресою с. Старе вул. Герасим...×-
Поточний ремонт ресурсної кімнати ЗДО " Ялинка" за адресою с. Старе вул. Герасименка ,187-а Бориспільського р-ну Київської області ( за кодом ДК 021:2015: -45450000-6 -Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-30-006324-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29689480
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення бордюрів біл Головурівського будинку культури Вороньківської сільської ради Б...×-
Встановлення бордюрів біл Головурівського будинку культури Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області (за кодом ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-06-29-005087-a
- Дата створення : 29.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29675850
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт КНС №1 за адресою : вул. Центральна, 29-а в с.Мирне, Бориспільського р...×-
Капітальний ремонт КНС №1 за адресою : вул. Центральна, 29-а в с.Мирне, Бориспільського району, Київської області (за кодом ДК 021:2015- 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-06-05-004819-a
- Дата створення : 05.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29449636
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт свердловини с. Старе, Бориспільського району, Київської області (за код...×-
Капітальний ремонт свердловини с. Старе, Бориспільського району, Київської області (за кодом ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-04-27-005059-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29035428
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення Мирненського закладу дошкільної освіти "Казка&quo...×-
Капітальний ремонт системи опалення Мирненського закладу дошкільної освіти "Казка" Вороньківської сільської ради за адресою: вул. Центральна, 18, с. Мирне, Бориспільського району, Київської області (за кодом ДК 021:2015:45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-04-27-001017-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29031414
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення старостинського пункту за адресою с. Старе вул.Дніпрова, 49а Бо...×-
Поточний ремонт приміщення старостинського пункту за адресою с. Старе вул.Дніпрова, 49а Бориспільського району Київської області (за кодом ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-04-02-001806-a
- Дата створення : 02.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28799224
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт громадського центру за адресою с. Мирне вул.Центральна, 21 Бориспільського...×-
Поточний ремонт громадського центру за адресою с. Мирне вул.Центральна, 21 Бориспільського району Київської області (за кодом ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-04-01-006506-a
- Дата створення : 01.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28789971
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області ЄДРПОУ: 44042825ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -