-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(Поточний ремонт кабінету лабора...×-
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(Поточний ремонт кабінету лабораторії з хімії Старокрасношорської гімназії в селі Стара Красношора Чернівецького району Чернівецької області)
- ID: UA-2026-08-17-007788-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104662
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(Поточний ремонт кабінету біохімі...×-
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(Поточний ремонт кабінету біохімічної лабораторії Красноїльської гімназії в селищі Красноїльськ Чернівецького району Чернівецької області)
- ID: UA-2026-08-17-007697-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30104578
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(Поточний ремонт кабінету лаборат...×-
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(Поточний ремонт кабінету лабораторії фізики Красноїльського ліцею № 3 в селищі Красноїльськ Чернівецького району Чернівецької області)
- ID: UA-2026-08-17-005304-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30102207
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень лабораторії та теоретичних кабінетів (біологія-лабораторія, інфо...×-
Поточний ремонт приміщень лабораторії та теоретичних кабінетів (біологія-лабораторія, інформатика - 2 кабінети, математика №2, фізика, робото-техніка) сучасного освітнього простору та 3-х кабінетів осередків викладання навчального предмета “Захист України”, кабінет технології пілотного академічного ліцею імені Алєксандру Ілскі по вул. Штефана чел Маре, 204 селище Красноїльськ Чернівецького району Чернівецької області за ДК 021:2015- 45450000-6 Інші завершальні роботи
- ID: UA-2026-08-13-013021-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082957
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень лабораторії та теоретичних кабінетів (біологія-лабораторія, інфо...×-
Поточний ремонт приміщень лабораторії та теоретичних кабінетів (біологія-лабораторія, інформатика - 2 кабінети, математика №2, фізика, робото-техніка) сучасного освітнього простору та 3-х кабінетів осередків викладання навчального предмета “Захист України”, кабінет технології пілотного академічного ліцею імені Алєксандру Ілскі по вул. Штефана чел Маре, 204 селище Красноїльськ Чернівецького району Чернівецької області за ДК 021:2015- 45450000-6 Інші завершальні роботи
- ID: UA-2026-08-13-012773-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30082704
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(Поточний ремонт кабінетів освітн...×-
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи(Поточний ремонт кабінетів освітнього середовища Красноїльського ліцею ім. А.Ілскі по вул. Штефан чел Маре,204)
- ID: UA-2026-02-27-004060-a
- Дата створення : 27.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28449389
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінетів освітнього середовища Красноїльського ліцею ім. Ілскі по вул. Ш...×-
Поточний ремонт кабінетів освітнього середовища Красноїльського ліцею ім. Ілскі по вул. Штефана чел Маре,204 в селищі Красноїльськ , Чернівецького району, Чернівецької області за ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
- ID: UA-2025-11-24-011944-a
- Дата створення : 24.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27241604
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2024-08-22-007900-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22385252
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт майданчика спо...×-
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (Капітальний ремонт майданчика спортивного комплексу та проведення благоустрою Красноїльського ліцею №3 )
- ID: UA-2023-09-27-000588-a
- Дата створення : 27.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19099663
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація( Капітальний ремонт теплотрасиКрас...×-
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація( Капітальний ремонт теплотрасиКрасноїльської гімназії)
- ID: UA-2023-02-25-000256-a
- Дата створення : 25.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17092943
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (капітальний ремонт системи опален...×-
ДК 021:2015 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація (капітальний ремонт системи опалення Красноїльської гімназії по вул. Дружби 98)
- ID: UA-2023-02-21-009085-a
- Дата створення : 21.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17045676
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
ДК 021:2015 45450000-6 Поточний ремонт споруд цивільного захисту(бомбосховища) Красноїльсь...×-
ДК 021:2015 45450000-6 Поточний ремонт споруд цивільного захисту(бомбосховища) Красноїльського ліцею №1 по вул.Александрі,11 смт.Красноїльськ Чернівецького району Чернівецької області
- ID: UA-2022-06-30-006042-a
- Дата створення : 30.06.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14828059
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт корпусу...×-
ЄЗС ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт корпусу Красноїльської гімназії вул. Штефана чел Маре, 204 в смт. Красноїльськ, Чернівецького району, Чернівецької області)
- ID: UA-2021-02-05-012587-a
- Дата створення : 05.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8477515
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт корпусу...×-
ЄЗС ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Капітальний ремонт корпусу Красноїльської гімназії вул. Штефана чел Маре, 204 в смт. Красноїльськ, Сторожинецького району, Чернівецької області)
- ID: UA-2021-02-02-015495-a
- Дата створення : 02.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8400568
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ЄЗС ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція Старокрасношо...×-
ЄЗС ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Реконструкція Старокрасношорської ЗОШ І-ІІ ступенів з прибудовою в с. Стара Красношора, вул. Міцкевича, 35, Сторожинецького району, Чернівецької обл.)
- ID: UA-2021-01-11-003225-a
- Дата створення : 11.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8115180
ВІДДІЛ ОСВІТИ КРАСНОЇЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41216361ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -