-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Су...×-
Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи «Custody Records») за адресою: с. Недригайлів
- ID: UA-2026-08-26-011887-a
- Дата створення : 26.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30203501
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 06.09.26 00:00)
-
-
- 1
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі А2-2 ВП №4 (м. Суми) Сумського РУП ГУНП...×-
Поточний ремонт покрівлі адміністративної будівлі А2-2 ВП №4 (м. Суми) Сумського РУП ГУНП в Сумській області
- ID: UA-2026-08-10-007058-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30038358
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт перегородки адмін будівлі ГУНП в Сумській області, за адресою:м. Суми- ID: UA-2026-08-10-006984-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30038279
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Су...×-
Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи «Custody Records») за адресою: с. Недригайлів
- ID: UA-2026-08-07-004296-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30022506
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (послуги з поточного ремонту ст...×-
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (послуги з поточного ремонту стіни та ганку адміністративної будівлі ВП №4 (м.Суми) Сумського РУП ГУНП в Сумській області за адресою: м.Суми)
- ID: UA-2026-05-20-005668-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29281601
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт підвальних приміщень (під використання, як найпростіші укриття) адмініс...×-
Капітальний ремонт підвальних приміщень (під використання, як найпростіші укриття) адміністративної будівлі Шосткинського РУП ГУНП в Сумській області, за адресою : м. Шостка (коригування)
- ID: UA-2026-03-30-009029-a
- Дата створення : 30.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28767671
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт службових приміщень адміністративної будівлі Роменського РВП ГУНП в Сумськ...×-
Поточний ремонт службових приміщень адміністративної будівлі Роменського РВП ГУНП в Сумській області,за адресою: м. Ромни
- ID: UA-2026-03-27-002273-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28747412
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень актової зали Охтирського РВП ГУНП в Сумській області, за адресою...×-
Поточний ремонт приміщень актової зали Охтирського РВП ГУНП в Сумській області, за адресою: м. Охтирка
- ID: UA-2026-03-23-008517-a
- Дата створення : 23.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28692891
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт складського приміщення ЦЗ ГУНП в Сумській області, за адресою: м. Суми- ID: UA-2026-02-24-012531-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28413723
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Виправлення технічної (механічної) помилки у процедурі закупівлі робіт з «Капітального ре...×-
«Виправлення технічної (механічної) помилки у процедурі закупівлі робіт з «Капітального ремонту підвальних приміщень (під використання, як найпростіші укриття) адміністративної будівлі А1-2 та адміністративної будівлі А2-2 відділення поліції № 4 (м. Суми) Сумського РУП ГУНП в Сумській області, за адресою: м. Суми» (ідентифікатор закупівлі: № UA-2025-05-12-005856-a)»
- ID: UA-2026-02-19-005424-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28359609
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт складського приміщення ЦЗ ГУНП в Сумській області, за адресою: м. Суми- ID: UA-2026-02-04-012442-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28186429
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт службових приміщень адміністративної будівлі Сумського РУП ГУНП в Сумській...×-
Поточний ремонт службових приміщень адміністративної будівлі Сумського РУП ГУНП в Сумській області
- ID: UA-2025-12-05-006114-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27417673
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщень адміністративної будівлі Роменського РВП ГУНП в Сумській області- ID: UA-2025-11-25-003039-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27252256
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт адміністративної будівлі Конотопського РВП ГУНП в Сумській області за адре...×-
Поточний ремонт адміністративної будівлі Конотопського РВП ГУНП в Сумській області за адресою: м. Конотоп
- ID: UA-2025-11-18-005439-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27161043
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт службових приміщень адміністративної будівлі Роменського РВП ГУНП в Сумськ...×-
Поточний ремонт службових приміщень адміністративної будівлі Роменського РВП ГУНП в Сумській області
- ID: UA-2025-10-28-006920-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26913936
Головне управління Національної поліції в Сумській області ЄДРПОУ: 40108777ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -