-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга з поточного ремонту приміщення ресурсної кімнати в будівлі Бориспільського ліцею і...×-
Послуга з поточного ремонту приміщення ресурсної кімнати в будівлі Бориспільського ліцею імені Павла Чубинського Бориспільської міської ради за адресою м. Бориспіль, вул. Головатого 32а.
- ID: UA-2025-09-11-005232-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26401202
Бориспільський ліцей імені Павла Чубинського Бориспільської міської ради Київської області ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт кабінету 1.6 Бориспільського навчально...×-
Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт кабінету 1.6 Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
- ID: UA-2021-08-26-004232-c
- Дата створення : 26.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11246611
Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт заміна вікон на сходовій клітині Бориспільського навчально-виховного комп...×-
Поточний ремонт заміна вікон на сходовій клітині Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн -освіта" імені Павла Чубинського
- ID: UA-2021-08-26-010494-a
- Дата створення : 26.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11241863
Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-вих...×-
Інші завершальні будівельні роботи Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
- ID: UA-2021-05-28-001653-c
- Дата створення : 28.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10100155
Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт приміщень Бориспільського...×-
45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи. Поточний ремонт приміщень Бориспільського навчально-виховного комплексу "Ліцей "Дизайн-освіта" імені Павла Чубинського
- ID: UA-2020-05-14-000235-a
- Дата створення : 14.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4988430
Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт кабінетів (медичної сестри, психолога, організатора)- ID: UA-2020-03-05-003673-b
- Дата створення : 05.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4601422
Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи. (Поточний ремонт кабінетів, приміщень)- ID: UA-2019-12-12-004250-b
- Дата створення : 12.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4165937
Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Інші завершальні будівельні роботи. (Поточний ремонт кабінетів, приміщень)- ID: UA-2019-12-12-003478-b
- Дата створення : 12.12.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4164724
Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2018-09-18-000482-a
- Дата створення : 18.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2380475
ТОВ Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація( утеплення стін ,фасадів корпусу 1,2- ID: UA-2018-03-26-000499-c
- Дата створення : 26.03.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1821263
ТОВ Бориспільський НВК "Ліцей "Дизайн-освіта" ім.П.Чубинського - спеціалізована школа І-ІІІ ступенів " ЄДРПОУ: 22202922ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -