-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт огорожі Кельменецького ліцею – опорного закладу селища Кельменці, площа...×-
Капітальний ремонт огорожі Кельменецького ліцею – опорного закладу селища Кельменці, площа Центральна, 5 Дністровського району Чернівецької області
- ID: UA-2026-07-07-001385-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29744462
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт території біля Пам’ятника воїнам-односельчанам, які загинули у Другій с...×-
Капітальний ремонт території біля Пам’ятника воїнам-односельчанам, які загинули у Другій світовій війні 1939-1945 років по вулиці П.Сагайдачного селище Кельменці, Дністровського району Чернівецької області
- ID: UA-2026-07-06-008708-a
- Дата створення : 06.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29740819
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт кабінетів 11, 12,41, збройна кімната «Захисту України» Кельменецького л...×-
Капітальний ремонт кабінетів 11, 12,41, збройна кімната «Захисту України» Кельменецького ліцею опорного закладу за адресою: пл. Центральна, 5 селища Кельменці Дністровського району Чернівецької області
- ID: UA-2025-08-25-001212-a
- Дата створення : 25.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26224106
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт підлоги дитячої юнацької спортивної школи в селищі Кельменці за адресою...×-
Капітальний ремонт підлоги дитячої юнацької спортивної школи в селищі Кельменці за адресою Головачука, 13 а (додаткові роботи)
- ID: UA-2025-07-01-001429-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25753715
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчика за адресою пл. Центральна, 5а, селище Кельменці...×-
Капітальний ремонт спортивного майданчика за адресою пл. Центральна, 5а, селище Кельменці Дністровського району Чернівецької області
- ID: UA-2025-06-09-008196-a
- Дата створення : 09.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25547424
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт підлоги дитячої-юнацької спортивної школи в селищі Кельменці за адресою...×-
Капітальний ремонт підлоги дитячої-юнацької спортивної школи в селищі Кельменці за адресою Головачука, 13 а
- ID: UA-2025-05-20-011421-a
- Дата створення : 20.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25356441
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення «Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які...×-
Капітальний ремонт приміщення «Денного центру соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі» за адресою: вул. О.Кобилянської, 20 с. Іванівці Дністровського р-ну Чернівецької області
- ID: UA-2024-11-20-008850-a
- Дата створення : 20.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23326402
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт адмінбудівлі (влаштування приміщення для ЦНАП) по вул. Бесарабська, 57,...×-
Капітальний ремонт адмінбудівлі (влаштування приміщення для ЦНАП) по вул. Бесарабська, 57, смт. Кельменці, Чернівецької області (коригування)
- ID: UA-2024-06-13-011421-a
- Дата створення : 13.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21830206
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення кімнат лікарні на денний центр соціально-психологічної допо...×-
Капітальний ремонт приміщення кімнат лікарні на денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі при Кельменецькому селищному центрі соціальних служб, за адресою: вул. О.Кобилянської, 20 с.Іванівці Дністровського р-ну Чернівецької обл.
- ID: UA-2023-10-23-005990-a
- Дата створення : 23.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19373401
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини адмінбудівлі, за адресою: вул. Механізаторів, 3 с. Іванівці Дні...×-
Капітальний ремонт частини адмінбудівлі, за адресою: вул. Механізаторів, 3 с. Іванівці Дністровського району Чернівецької області, згідно проекту «Безпечна громада» із застосуванням енергозберігаючих технологій
- ID: UA-2023-10-13-006430-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19277331
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення кімнат лікарні на денний центр соціально-психологічної допо...×-
Капітальний ремонт приміщення кімнат лікарні на денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі при Кельменецькому селищному центрі соціальних служб, за адресою: вул. О.Кобилянської, 20 с.Іванівці Дністровського р-ну Чернівецької обл.
- ID: UA-2023-10-13-006121-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19277036
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини адмінбудівлі Кельменецької селищної ради, за адресою: пл. Центр...×-
Капітальний ремонт частини адмінбудівлі Кельменецької селищної ради, за адресою: пл. Центральна, 4 смт Кельменці Дністровського району Чернівецької області, згідно проекту «Безпечна громада» із застосуванням енергозберігаючих технологій
- ID: UA-2023-10-13-005783-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19276685
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини адмінбудівлі, за адресою: вул.Головна, 41 с. Нелипівці Дністров...×-
Капітальний ремонт частини адмінбудівлі, за адресою: вул.Головна, 41 с. Нелипівці Дністровського району Чернівецької області, згідно проекту «Безпечна громада» із застосуванням енергозберігаючих технологій
- ID: UA-2023-10-13-004846-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19275741
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт частини приміщень Бернівського навчально-виховного комплексу «загальноо...×-
Капітальний ремонт частини приміщень Бернівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» Кельменецької селищної ради Дністровського району Чернівецької області (60120, Чернівецька обл.., Дністровський р-н, с. Бернове, вул.. Головна, 23)
- ID: UA-2023-08-11-002026-a
- Дата створення : 11.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18648766
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт спортивного майданчика для гри у міні-футбол зі штучним покриттям- ID: UA-2021-07-19-002712-b
- Дата створення : 19.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10761511
КЕЛЬМЕНЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04417010ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -