-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення відділення зв'язку в с.Сопошин вул Чорновола 20 Жовківсько...×-
Поточний ремонт приміщення відділення зв'язку в с.Сопошин вул Чорновола 20 Жовківського району Львівської області
- ID: UA-2020-10-23-008335-a
- Дата створення : 23.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6873792
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№2...×-
«Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14А до буд.№22 в с. Сопошин Жовківського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2020-08-06-002672-a
- Дата створення : 06.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5830094
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція частини приміщень з улаштуванням внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж На...×-
Реконструкція частини приміщень з улаштуванням внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж Народного дому в с.Сопошин, Жовківського району Львівської області
- ID: UA-2020-04-16-003389-b
- Дата створення : 16.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4846712
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14 до буд.№22...×-
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Воїнів УПА від буд.№14 до буд.№22 в с. Сопошин
- ID: UA-2020-03-31-002524-a
- Дата створення : 31.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4738758
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вулиці Грушевського в с.Сопошин- ID: UA-2020-03-31-001394-b
- Дата створення : 31.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4738526
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція частини приміщень з усиленням фундаментів в Народному домі с.Сопошин, Жовків...×-
Реконструкція частини приміщень з усиленням фундаментів в Народному домі с.Сопошин, Жовківського району Львівської області
- ID: UA-2020-01-29-002005-b
- Дата створення : 29.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4388474
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відновлення пам'ятної могили , упорядкування території сільського кладовища с.Сопошин...×-
Відновлення пам'ятної могили , упорядкування території сільського кладовища с.Сопошин Жовківського району Львівської області (Поточний ремонт)
- ID: UA-2019-09-19-000961-b
- Дата створення : 19.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3801065
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція приміщень фельдшерсько - акушерського пункту під лабораторію загальної практ...×-
Реконструкція приміщень фельдшерсько - акушерського пункту під лабораторію загальної практики сімейної медицини за адресою вул. Чорновола 54 с. Сопошин Жовківського району Львівської області (додаткові роботи)
- ID: UA-2019-08-29-000348-a
- Дата створення : 29.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3725364
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
роботи по об'єкту "Реконструкція приміщень фельдшерсько-акушерського пункту під...×-
роботи по об'єкту "Реконструкція приміщень фельдшерсько-акушерського пункту під амбулаторію загальної практики сімейної медицини за адресою: вул. Чорновола, 54 с. Сопошин Жовківського району Львівської області"
- ID: UA-2019-04-18-000255-a
- Дата створення : 18.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3255038
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція з добудовою та надбудовою будівлі колишньої котельні під дошкільний навчальн...×-
Реконструкція з добудовою та надбудовою будівлі колишньої котельні під дошкільний навчальний заклад по вул. Стуса 13а, в с. Сопошин Жовківського району Львівської області;
- ID: UA-2018-09-18-002155-c
- Дата створення : 18.09.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2380489
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул.М.Чурай в с. Сопошин Жовківського р...×-
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул.М.Чурай в с. Сопошин Жовківського району Львівської області
- ID: UA-2017-05-30-001189-b
- Дата створення : 30.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 858670
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Б.Хмельницького в с.Сопошин Жовків...×-
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Б.Хмельницького в с.Сопошин Жовківського району Львівської області
- ID: UA-2017-05-30-001155-b
- Дата створення : 30.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 858610
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вулиці Шептицького в с.Сопошин Жовківсь...×-
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вулиці Шептицького в с.Сопошин Жовківського району Львівської області
- ID: UA-2017-05-22-001813-b
- Дата створення : 22.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 834900
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вулиці Наливайка в с.Сопошин Жовківсько...×-
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вулиці Наливайка в с.Сопошин Жовківського району Львівської області
- ID: UA-2017-05-22-001554-b
- Дата створення : 22.05.17
- Внутрішній номер закупівлі: 834752
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вулиці В.Стуса в с.Сопошин Жовківського...×-
Капітальний ремонт дороги комунальної власності по вулиці В.Стуса в с.Сопошин Жовківського району Львівської області
- ID: UA-2016-10-21-001014-b
- Дата створення : 23.10.16
- Внутрішній номер закупівлі: 277415
Сопошинська сільська рада ЄДРПОУ: 04371851ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -