-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт огорожі в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-19-012653-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30136276
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікація -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протиаварійні, невідкладні консерваційні роботи на фасадах адміністративних будівель Націо...×-
Протиаварійні, невідкладні консерваційні роботи на фасадах адміністративних будівель Національного банку України в м. Київ - 45450000-6
- ID: UA-2026-08-19-003989-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30127631
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт адміністративної будівлі Національного банку України в м. Київ - 45450000-...×-
Поточний ремонт адміністративної будівлі Національного банку України в м. Київ - 45450000-6
- ID: UA-2026-08-18-009523-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30119391
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішнього двору нежитлового будинку Національного...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття внутрішнього двору нежитлового будинку Національного банку України в місті Львів - 45450000-6
- ID: UA-2026-08-18-004954-a
- Дата створення : 18.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30114828
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт нежитлового будинку Національного банку України у м. Львів - 45450000-6- ID: UA-2026-08-17-011852-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30108718
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень адмінбудівлі Національного банку України в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-17-010680-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30107549
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 5 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт споруди в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-14-011296-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30094762
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі споруди ЦХ37 в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-13-003252-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30073195
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 9 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт огорожі в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-11-011844-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30055515
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиКваліфікаціявід початку періоду пройшло 2 робочих дні
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт корпусу "А" в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-11-010467-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054134
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративно-побутового корпусу в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-10-003945-a
- Дата створення : 10.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30035265
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі для вантажно-розвантажувальних робіт в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-07-011147-a
- Дата створення : 07.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30029331
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 12 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт корпусу 42-А в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-05-012567-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30005772
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі в м. Харків - 45450000-6- ID: UA-2026-08-05-012472-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30005683
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 11 днів назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт огорожі в м. Київ - 45450000-6- ID: UA-2026-08-05-010828-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30004021
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -