-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Володимира Великого, 8 (1, 2 під’їзди) (заміна в...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Володимира Великого, 8 (1, 2 під’їзди) (заміна вікон) (1 робота)
- ID: UA-2021-12-20-018661-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13289488
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Олімпійська, 1Б (1, 2 під’їзди) (заміна вікон) (...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Олімпійська, 1Б (1, 2 під’їзди) (заміна вікон) (1 робота)
- ID: UA-2021-12-20-018228-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13288883
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Олімпійська, 1 (1, 2 під’їзди) (заміна вікон) (1...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Олімпійська, 1 (1, 2 під’їзди) (заміна вікон) (1 робота)
- ID: UA-2021-12-20-017856-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13288281
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Олімпійська, 1А (2, 3 під’їзди) (заміна вікон) (...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Олімпійська, 1А (2, 3 під’їзди) (заміна вікон) (1 робота)
- ID: UA-2021-12-20-017473-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13287700
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулция Олімпійська, 7А (2 під’їзд) (заміна вікон) (1 ро...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулция Олімпійська, 7А (2 під’їзд) (заміна вікон) (1 робота)
- ID: UA-2021-12-20-017035-c
- Дата створення : 20.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13286834
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулция Володимира Великого, 2 (4, 5 під’їзди) (заміна в...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулция Володимира Великого, 2 (4, 5 під’їзди) (заміна вікон)
- ID: UA-2021-12-14-018742-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13126388
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулция Москаленка Сергія 12 (1, 2 під’їзди) (заміна вік...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулция Москаленка Сергія 12 (1, 2 під’їзди) (заміна вікон)
- ID: UA-2021-12-14-018467-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13125889
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Москаленка Сергія 6 (1, 2 під’їзди) (заміна віко...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Москаленка Сергія 6 (1, 2 під’їзди) (заміна вікон)
- ID: UA-2021-12-14-018106-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13125235
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Москаленка Сергія 10 (1, 2 під’їзди) (заміна вік...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулиця Москаленка Сергія 10 (1, 2 під’їзди) (заміна вікон)
- ID: UA-2021-12-14-017637-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13124336
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт будинку за адресою вулция Москаленка Сергія 4 (1, 2, 3 під’їзди) (заміна в...×-
Поточний ремонт будинку за адресою вулция Москаленка Сергія 4 (1, 2, 3 під’їзди) (заміна вікон)
- ID: UA-2021-12-14-016912-c
- Дата створення : 14.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13122957
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виготовлення та установки вікон в житлових будинках по вилицях: Володимира Велик...×-
Послуги з виготовлення та установки вікон в житлових будинках по вилицях: Володимира Великого 2, Володимира Великого 8, Олімпійська 2 та Олімпійська 7а. Код 45420000-7 Столярні та теслярські роботи (45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
- ID: UA-2021-08-27-008492-a
- Дата створення : 27.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11260981
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з виготовлення та установки металопластикових вікон в житловому будинку по вулиці...×-
Послуги з виготовлення та установки металопластикових вікон в житловому будинку по вулиці Володимира Великого, 2 (1 послуга). Код 45420000-7 Столярні та теслярні роботи (45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкцій)
- ID: UA-2021-06-03-011018-b
- Дата створення : 03.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10183183
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА - 2" ЄДРПОУ: 38337179ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -