-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Столярні та теслярні роботи- ID: UA-2023-12-20-003813-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20155905
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж металопластикових конструкцій- ID: UA-2022-10-12-004151-a
- Дата створення : 12.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15556315
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж пластикових підвіконь- ID: UA-2021-10-22-004414-a
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12095029
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтаж металопластикових конструкцій- ID: UA-2021-10-22-004285-a
- Дата створення : 22.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12094605
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі із заміною дверей Комунального некомерційного підприємства «2-а мі...×-
Поточний ремонт будівлі із заміною дверей Комунального некомерційного підприємства «2-а міська поліклініка м. Львова» на вул. Симоненка, 4
- ID: UA-2019-08-21-001414-c
- Дата створення : 21.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3703460
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі із заміною дверей Комунального некомерційного підприємства «2-а мі...×-
Поточний ремонт будівлі із заміною дверей Комунального некомерційного підприємства «2-а міська поліклініка м. Львова» на вул. Симоненка, 4
- ID: UA-2019-07-19-002395-b
- Дата створення : 19.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3598580
ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -