-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теорет...×-
Послуги поточного ремонту з заміни дверей та перегородок 4-го поверху будівлі блок теоретичних занять ДНЗ «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування» за адресою: пл.Домнобудівників,10. м.Кривий Ріг
- ID: UA-2026-08-28-009790-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30229201
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 05.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт з заміною вікон, дверей та склопакетів)- ID: UA-2025-11-26-008808-a
- Дата створення : 26.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27278055
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з заміною вікон та дверей в Державному навчальному закладі «Криворізький...×-
Поточний ремонт з заміною вікон та дверей в Державному навчальному закладі «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування » за адресою: пл.Домнобудівників,10, Металургійний район, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області
- ID: UA-2023-08-15-001501-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18672205
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з заміною вікон та дверей в Державному навчальному закладі «Криворізький...×-
Поточний ремонт з заміною вікон та дверей в Державному навчальному закладі «Криворізький центр професійної освіти металургії та машинобудування » за адресою: пл.Домнобудівників,10б, Металургійний район, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області
- ID: UA-2023-08-15-001123-a
- Дата створення : 15.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18672076
ДНЗ "КЦПОММ" ЄДРПОУ: 05536099ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -