-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт аудиторії 334 з влаштуванням перегородок в Головному навчально...×-
Поточний (аварійний) ремонт аудиторії 334 з влаштуванням перегородок в Головному навчальному корпусі КНУБА за адресою: м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2026-09-04-012599-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301251
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт із заміни вікон у кабінетах №203, 203А, 221, 223 архітектурног...×-
Поточний (аварійний) ремонт із заміни вікон у кабінетах №203, 203А, 221, 223 архітектурного корпусу КНУБА за адресою: м.Київ, вул.Преображенська, 2 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2025-11-07-013638-a
- Дата створення : 07.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27047443
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт з заміни вікон в аудиторіях №265 та №264 Прибудови №2 КНУБА за...×-
Поточний (аварійний) ремонт з заміни вікон в аудиторіях №265 та №264 Прибудови №2 КНУБА за адресою: м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2025-10-09-010454-a
- Дата створення : 09.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26700270
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт з заміни дверей в холі Учбово-спортивного комплексу КНУБА за...×-
Поточний (аварійний) ремонт з заміни дверей в холі Учбово-спортивного комплексу КНУБА за адресою: м.Київ, вул.Освіти, 3 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2025-02-07-014066-a
- Дата створення : 07.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24360308
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт з замін вікон в коридорі аудиторії №466 прибудови №2 КНУБА з...×-
Поточний (аварійний) ремонт з замін вікон в коридорі аудиторії №466 прибудови №2 КНУБА за адресою: м.Київ, проспект Повітряних Сил, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2025-01-29-014195-a
- Дата створення : 29.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24236616
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт з заміни вікон в кабінеті №466 прибудови №2 КНУБА за адресою...×-
Поточний (аварійний) ремонт з заміни вікон в кабінеті №466 прибудови №2 КНУБА за адресою : м.Київ, проспект Повітряних Сил, буд.31 (код ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2024-11-12-014540-a
- Дата створення : 12.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23223750
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт басейну (заміна вікон) Учбово-спортивного комплексу КНУБА за адресою: м...×-
Капітальний ремонт басейну (заміна вікон) Учбово-спортивного комплексу КНУБА за адресою: м. Київ, вул.Освіти,3 (45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2024-10-15-005393-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22893020
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт вікон в санвузлах та душових гуртожитку №5 КНУБА за адресою:...×-
Поточний (аварійний) ремонт вікон в санвузлах та душових гуртожитку №5 КНУБА за адресою: м.Київ, вул.Освіти, буд.7 (код ДК 021:2015 45420000-7 столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2024-09-19-011805-a
- Дата створення : 19.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22644548
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт стелі в аудиторії 310 головного навчального корпусу КНУБА за...×-
Поточний (аварійний) ремонт стелі в аудиторії 310 головного навчального корпусу КНУБА за адресою : м.Київ, проспект Повітряних Сил, буд.31 (код ДК 021:2015 45421146-9 Монтаж підвісних стель).
- ID: UA-2024-09-19-008685-a
- Дата створення : 19.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22641428
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний (аварійний) ремонт стелі в кімнаті №328 гуртожитку №4 за адресою:м.Київ,вул.Освіт...×-
Поточний (аварійний) ремонт стелі в кімнаті №328 гуртожитку №4 за адресою:м.Київ,вул.Освіти,5 (45421146-9 Монтаж підвісних стель)
- ID: UA-2024-08-15-005383-a
- Дата створення : 15.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22323425
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45421146-9 Монтаж підвісних стельЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з виготовлення та встановлення столярних виробів (матеріал - вільха): накладок две...×-
Послуги з виготовлення та встановлення столярних виробів (матеріал - вільха): накладок дверних дерев’яних, дерев’яних конструкцій, коробок та кутів 2-го (ліве крило), 3-го (ліве крило) та 4-го (центр та ліве крило) поверхів Головного навчального корпусу Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м. Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2021-09-23-006479-c
- Дата створення : 23.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11688168
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі Київського наці...×-
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНКУБА) за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2021-09-21-004465-c
- Дата створення : 21.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11632188
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виготовлення та встановлення столярних виробів (матеріал - вільха): накладок две...×-
Послуги з виготовлення та встановлення столярних виробів (матеріал - вільха): накладок дверних дерев’яних, дерев’яних конструкцій, коробок та кутів 2-го (ліве крило), 3-го (ліве крило) та 4-го (центр та ліве крило) поверхів Головного навчального корпусу Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м. Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2021-07-12-002110-a
- Дата створення : 12.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10674518
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з виготовлення та встановлення столярних виробів (матеріал - вільха): накладок две...×-
Послуги з виготовлення та встановлення столярних виробів (матеріал - вільха): накладок дверних дерев’яних, дерев’яних конструкцій, коробок та кутів 2-го (ліве крило), 3-го (ліве крило) та 4-го (центр та ліве крило) поверхів Головного навчального корпусу Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: м. Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2021-06-14-010322-b
- Дата створення : 14.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10328298
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі Київського наці...×-
Поточний ремонт вхідної групи (заміна перегородок) в лабораторному корпусі Київського національного університету будівництва і архітектури (КНКУБА) за адресою: м.Київ, проспект Повітрофлотський, 31 (ДК 021:2015 45420000-7 Столярні та теслярні роботи)
- ID: UA-2021-04-21-005757-a
- Дата створення : 21.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9622439
Київський національний університет будівництва і архітектури ЄДРПОУ: 02070909ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -