-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою, а саме поточний ремонт меморіального комплексу в смт Кушугум Запорі...×-
Послуги з благоустрою, а саме поточний ремонт меморіального комплексу в смт Кушугум Запорізького района Запорізької області
- ID: UA-2023-10-17-005937-a
- Дата створення : 17.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19307992
КУШУГУМСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт доріжки «Алеї слави загиблим воїн...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт доріжки «Алеї слави загиблим воїнам» в смт. Балабине Запорізького району Запорізької області).
- ID: UA-2023-08-23-005771-a
- Дата створення : 23.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18755640
КУШУГУМСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоу...×-
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
- ID: UA-2023-07-25-004318-a
- Дата створення : 25.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18492266
КУШУГУМСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт стелі та дверей в адмінбудівлі по вул. Юності, 24 смт Малокатеринівка- ID: UA-2021-11-18-004607-b
- Дата створення : 18.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12559992
КУШУГУМСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення від КТП 108/926 вул. Центральна селище Малокатеринівка...×-
Реконструкція вуличного освітлення від КТП 108/926 вул. Центральна селище Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-30-002392-c
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11783345
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
- 2
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення від КТП 108/246 вул. Пушкіна, вул. Зарічна, вул. Прибер...×-
Реконструкція вуличного освітлення від КТП 108/246 вул. Пушкіна, вул. Зарічна, вул. Прибережна селище Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-30-001583-c
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11780356
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення від КТП 108/417 вул. Культурна, вул. Юності, пров. Тупі...×-
Реконструкція вуличного освітлення від КТП 108/417 вул. Культурна, вул. Юності, пров. Тупіковий селище Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-30-002237-b
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11778454
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт огорожі за адресою: вул. Юності, 33, смт Малокатеринівка, Запорізький р...×-
Капітальний ремонт огорожі за адресою: вул. Юності, 33, смт Малокатеринівка, Запорізький район, Запорізька область
- ID: UA-2021-09-28-006003-b
- Дата створення : 28.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11745292
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Нагорна, пров. Поперечний (від КТП 56/746) с. Мало...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Нагорна, пров. Поперечний (від КТП 56/746) с. Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-01-000729-c
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11317428
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна, вул. Набережна, вул. Нагорна (від КТП...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Центральна, вул. Набережна, вул. Нагорна (від КТП 56/694) с. Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-01-002627-a
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11316735
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Миру, вул. Нагорна (від КТП 56/243) с. Малокатерин...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Миру, вул. Нагорна (від КТП 56/243) с. Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-01-002039-a
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11315655
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Пушкіна, вул. Миру, вул. Прибережна (від КТП 108/2...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Пушкіна, вул. Миру, вул. Прибережна (від КТП 108/245) с. Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-01-000775-b
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11314890
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Пушкіна (від КТП 108/245, буд. 43 до буд. 95), про...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Пушкіна (від КТП 108/245, буд. 43 до буд. 95), пров. Лиманий, пров. Урожайний с. Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-01-000270-c
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11313937
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Юності, вул. Степна, вул. Молодіжна, вул. Ювілейна...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Юності, вул. Степна, вул. Молодіжна, вул. Ювілейна, вул. Хортицька, вул. Шкільна (від КТП 108/244) с. Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-01-000282-b
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11313057
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція вуличного освітлення вул. Культурна, пров. Тупіковий, пров. Новий (від КТП 5...×-
Реконструкція вуличного освітлення вул. Культурна, пров. Тупіковий, пров. Новий (від КТП 56/745) с. Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області
- ID: UA-2021-09-01-000118-b
- Дата створення : 01.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11312508
Кушугумська селищна рада ЄДРПОУ: 24912102ДК 021:2015: 45454000-4 РеконструкціяЗавершена -