-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки сад...×-
«Утримання об’єктів природо заповідного фонду (Поточний ремонт огорожі парку -пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення ім. Миклухо – Маклая в м. Малині)» ДК 021:2015 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів
- ID: UA-2026-08-31-010071-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243355
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт паркану по вул.Приходька в м. Малин Коростенського р-ну., Житомирської обл...×-
Поточний ремонт паркану по вул.Приходька в м. Малин Коростенського р-ну., Житомирської обл.(ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів).
- ID: UA-2025-12-22-009585-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27695717
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт паркану біля ставка по вул. Бандери в м. Малин Коростенського р-ну., Житом...×-
Поточний ремонт паркану біля ставка по вул. Бандери в м. Малин Коростенського р-ну., Житомирської обл. (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів).
- ID: UA-2025-12-22-009372-a
- Дата створення : 22.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27695480
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт паркану біля павільйону зупинки по вул. Грушевського в м. Малин Коростенсь...×-
Поточний ремонт паркану біля павільйону зупинки по вул. Грушевського в м. Малин Коростенського р-ну., Житомирської обл.(ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-12-11-004097-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27506108
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт паркану по вул. Неманихіна м. Малин Коростенського р-ну., Житомирської обл...×-
Поточний ремонт паркану по вул. Неманихіна м. Малин Коростенського р-ну., Житомирської обл.(ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-12-11-003817-a
- Дата створення : 11.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27505794
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт паркану по вул. Українських повстанців біля будівлі № 27 в м. Малин Корост...×-
Поточний ремонт паркану по вул. Українських повстанців біля будівлі № 27 в м. Малин Коростенського р-ну., Житомирської обл.(ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-11-27-011839-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27301120
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт огорожі дитячого майданчика біля будинку по вул. Івана Маземи, 15 та 17 в...×-
Поточний ремонт огорожі дитячого майданчика біля будинку по вул. Івана Маземи, 15 та 17 в м. Малині, Коростенського району, Житомирської області (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів).
- ID: UA-2025-11-17-013007-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27150805
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт огорожі парку по вул. Неманихіна в м. Малин Коростенського району Житомирс...×-
Поточний ремонт огорожі парку по вул. Неманихіна в м. Малин Коростенського району Житомирської області (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів).
- ID: UA-2025-11-11-004145-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27071400
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт огорожі на кладовищі в с. Нянівка Коростенського р-ну., Житомирської обл.(...×-
Поточний ремонт огорожі на кладовищі в с. Нянівка Коростенського р-ну., Житомирської обл.(ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-06-27-002000-a
- Дата створення : 27.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25732005
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт паркану по вул. Олени Пчілки - вул. Івана Богуна в м. Малин, Коростенськог...×-
Поточний ремонт паркану по вул. Олени Пчілки - вул. Івана Богуна в м. Малин, Коростенського р-ну., Житомирської обл. (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-06-25-012500-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25716137
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт паркану на кладовищі в с. Лумля Коростенського району Житомирської області...×-
Поточний ремонт паркану на кладовищі в с. Лумля Коростенського району Житомирської області (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-06-17-001767-a
- Дата створення : 17.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25620506
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт огорожі кладовища в с.Різня Коростенського району Житомирської області (ДК...×-
Поточний ремонт огорожі кладовища в с.Різня Коростенського району Житомирської області (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-06-12-011391-a
- Дата створення : 12.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25590043
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт огорожі по вул. Івана Мазепи в м. Малин Коростенського району Житомирської...×-
Поточний ремонт огорожі по вул. Івана Мазепи в м. Малин Коростенського району Житомирської області (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-05-26-000707-a
- Дата створення : 26.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25404117
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт огорожі кладовища в с. Федорівка Коростенського району Житомирської област...×-
Поточний ремонт огорожі кладовища в с. Федорівка Коростенського району Житомирської області (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів).
- ID: UA-2025-03-05-003826-a
- Дата створення : 05.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24614701
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт огорожі кладовища в с. Любовичі Коростенського району Житомирської області...×-
Поточний ремонт огорожі кладовища в с. Любовичі Коростенського району Житомирської області (ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів)
- ID: UA-2025-03-05-002812-a
- Дата створення : 05.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24613720
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МАЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 34064800ДК 021:2015: 45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівЗавершена -