-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги електрогазозварника зі зварювальних робіт за адресою: Черкаська область, Уманський...×-
Послуги електрогазозварника зі зварювальних робіт за адресою: Черкаська область, Уманський район, селище Маньківка, вул. Леонтовича, 22
- ID: UA-2025-12-17-001679-a
- Дата створення : 17.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27604800
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ МАНЬКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43993372ДК 021:2015: 45262680-1 ЗварюванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вимощення навколо частини приміщення Маньківської дитячої школи мистецтв з...×-
Поточний ремонт вимощення навколо частини приміщення Маньківської дитячої школи мистецтв за адресою:Черкаська область, Уманський район, смт Маньківка, вул.Леонтовича, 22
- ID: UA-2023-10-19-015173-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19349664
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Звіт про виконання договору про закупівлю (договору підряду №8 ВІД 08.06.2021р.) згідно пр...×-
Звіт про виконання договору про закупівлю (договору підряду №8 ВІД 08.06.2021р.) згідно предмету закупівлі: Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»), що оприлюднюється на виконання вимог ст. 10 Закону України "Про публічні закупівлі"
- ID: UA-2022-01-31-004475-c
- Дата створення : 31.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13870919
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повідомлення про внесення змін до договору підряду №8 ВІД 08.06.2021р. згідно предмету зак...×-
Повідомлення про внесення змін до договору підряду №8 ВІД 08.06.2021р. згідно предмету закупівлі: Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2021-12-30-010039-c
- Дата створення : 30.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13524526
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: ву...×-
Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2021-12-09-009155-a
- Дата створення : 09.12.21
- Внутрішній номер закупівлі: 13016493
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Повідомлення про внесення змін до договору підряду №8 ВІД 08.06.2021р. згідно предмету зак...×-
Повідомлення про внесення змін до договору підряду №8 ВІД 08.06.2021р. згідно предмету закупівлі: Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»).
- ID: UA-2021-10-29-008138-a
- Дата створення : 29.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12219358
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи- ID: UA-2021-06-24-003893-b
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10477137
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: в...×-
Реконструкція покрівлі Маньківської дитячої школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: вул. Леонтовича, 22, смт Маньківка, Черкаської області (згідно з ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2021-03-10-004346-c
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8981428
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -