-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою: м. Житомир, пров. Львівський, 5» (код за...×-
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою: м. Житомир, пров. Львівський, 5» (код за ЄЗС ДК 021:2015 - 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи )
- ID: UA-2023-05-15-013810-a
- Дата створення : 15.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17779199
Управління поліції охорони в Житомирській області ЄДРПОУ: 40109091ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою: м. Житомир, пров. Львівський, 4» (код за...×-
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою: м. Житомир, пров. Львівський, 4» (код за ЄЗС ДК 021:2015 - 45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи )
- ID: UA-2023-05-15-013738-a
- Дата створення : 15.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17779127
Управління поліції охорони в Житомирській області ЄДРПОУ: 40109091ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (капітальний ремо...×-
45260000-7 - Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи (капітальний ремонт покрівлі будівлі за адресою: м. Житомир, провулок Львівський, 5б)
- ID: UA-2023-05-11-014340-a
- Дата створення : 11.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17750272
Управління поліції охорони в Житомирській області ЄДРПОУ: 40109091ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -