-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт верхньої частини фасаду нежитлового приміщення по вул. Федьковича, 15А у м...×-
Поточний ремонт верхньої частини фасаду нежитлового приміщення по вул. Федьковича, 15А у м. Сторожинець Чернівецького району Чернівецької області
- ID: UA-2025-11-28-001043-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27309385
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху будівлі Народного дому по вул. Головна, 136 в с. Банилів-Підгірний Че...×-
Поточний ремонт даху будівлі Народного дому по вул. Головна, 136 в с. Банилів-Підгірний Чернівецького району Чернівецької області
- ID: UA-2024-08-09-002508-a
- Дата створення : 09.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22273583
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій по вул. Українській (облаштування навісу для автомобілів швидкої допомоги) в м...×-
Благоустрій по вул. Українській (облаштування навісу для автомобілів швидкої допомоги) в м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
- ID: UA-2023-10-16-001515-a
- Дата створення : 16.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19288136
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45261000-4 Зведення крокв’яних ферм і покривання дахів та пов’язані роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво розвідувально-експлуатаційних свердловин № 2ре, для водопостачання РЧВ №3 по в...×-
Будівництво розвідувально-експлуатаційних свердловин № 2ре, для водопостачання РЧВ №3 по вул. Чернівецькій в м. Сторожинець, Чернівецького району Чернівецької області
- ID: UA-2023-09-19-014013-a
- Дата створення : 19.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19020626
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45262220-9 Буріння водних свердловинЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій по вул. Українській (облаштування навісу для автомобілів швидкої допомоги) в м...×-
Благоустрій по вул. Українській (облаштування навісу для автомобілів швидкої допомоги) в м. Сторожинець, Чернівецького району, Чернівецької області
- ID: UA-2023-08-28-003706-a
- Дата створення : 28.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18789680
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45261000-4 Зведення крокв’яних ферм і покривання дахів та пов’язані роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини № 3ре, для водопостачання РЧВ №3 по...×-
Будівництво розвідувально-експлуатаційної свердловини № 3ре, для водопостачання РЧВ №3 по вул. Косівська в м. Сторожинець, Чернівецького району Чернівецької області
- ID: UA-2023-06-29-003256-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18272167
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45262220-9 Буріння водних свердловинЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт даху будівлі клубу (облаштування тимчасового пункту обігріву) в с. Слобод...×-
Поточний ремонт даху будівлі клубу (облаштування тимчасового пункту обігріву) в с. Слобода Комарівці, Чернівецький район, Чернівецька область
- ID: UA-2023-03-03-009249-a
- Дата створення : 03.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17150967
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Будівництво розвідувально-експлуатаційних свердловин №№1ре, 2ре для водопостачання РЧВ№3...×-
Будівництво розвідувально-експлуатаційних свердловин №№1ре, 2ре для водопостачання РЧВ№3 по вул. Чернівецькій в м. Сторожинець, Чернівецького району
- ID: UA-2022-01-06-002013-c
- Дата створення : 06.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13554445
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45262200-3 Влаштовування фундаментів і буріння водних свердловинЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вхідних тамбурів Сторожинецького ЗДО "Сонечко" по вул. соборн...×-
Капітальний ремонт вхідних тамбурів Сторожинецького ЗДО "Сонечко" по вул. соборна, 6 в м. Сторожинець Чернівецького району Чернівецької області
- ID: UA-2021-05-28-000358-c
- Дата створення : 28.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10090722
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі Сторожинецького будинку національних культур по вул. Чернівець...×-
Капітальний ремонт покрівлі Сторожинецького будинку національних культур по вул. Чернівецька, 9 в м. Сторожинець Чернівецької області
- ID: UA-2021-01-12-001168-c
- Дата створення : 12.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8122955
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (ліквідація наслідків проливних дощів) дорожнього покриття...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (ліквідація наслідків проливних дощів) дорожнього покриття та мостового переїзду вул. Травнева в с. Нові Бросківці Сторожинецького району Чернівецької області (капітальний ремонт)
- ID: UA-2020-10-13-005095-a
- Дата створення : 13.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6701396
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельнихЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (ліквідація наслідків проливних дощів) дорожнього покриття...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (ліквідація наслідків проливних дощів) дорожнього покриття мостового переїзду по вул. Річковій в с. Бобівці Сторожинецького району Чернівецької області (капітальний ремонт)
- ID: UA-2020-10-13-006060-b
- Дата створення : 13.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6700740
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельнихЗавершена -
-
-
Переговорна процедура (скорочена)
-
КЕП
-
Без аукціону
Аварійно-відновлювальні роботи (ліквідація наслідків проливних дощів) дорожнього покриття...×-
Аварійно-відновлювальні роботи (ліквідація наслідків проливних дощів) дорожнього покриття мостового переїзду по вул. Нижня Козаківська в с. Бобівці Сторожинецького району Чернівецької області (капітальний ремонт)
- ID: UA-2020-10-13-005957-b
- Дата створення : 13.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6700031
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45262000-1 Спеціалізовані будівельні роботи, крім покрівельнихЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі Сторожинецького будинку національних культур по вул. Чернівець...×-
Капітальний ремонт покрівлі Сторожинецького будинку національних культур по вул. Чернівецька, 9 в м. Сторожинець
- ID: UA-2020-09-02-002498-c
- Дата створення : 02.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6134391
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт покрівлі (аварійно - відновлювальні роботи усунення наслідків надзвичай...×-
Капітальний ремонт покрівлі (аварійно - відновлювальні роботи усунення наслідків надзвичайної події природного характеру місцевого рівня 13.08.2019 р.) ЗОШ № 1 І-ІІІ ст.в м. Сторожинець Чернівецької області
- ID: UA-2020-03-10-001442-a
- Дата створення : 10.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4611594
СТОРОЖИНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04062179ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -