-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт даху у харчоблоці Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1- ID: UA-2020-10-22-000962-b
- Дата створення : 22.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6837460
ДК 021:2015: 45261910-6 Ремонт дахівЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі Лип'янської ЗОШ- ID: UA-2020-09-11-012265-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6267401
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт даху Карлівської ЗОШ №1- ID: UA-2019-07-09-000238-c
- Дата створення : 09.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3556980
Відділ ОМС Карлівської РДА ЄДРПОУ: 02145518ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі Голобородьківського НВК- ID: UA-2019-06-21-000324-c
- Дата створення : 21.06.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3502792
Відділ ОМС Карлівської РДА ЄДРПОУ: 02145518ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі ДНЗ №6 "Чебурашка"- ID: UA-2019-04-23-000500-c
- Дата створення : 23.04.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3275121
Відділ ОМС Карлівської РДА ЄДРПОУ: 02145518ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покрівлі ДНЗ №5 "Берізка"- ID: UA-2018-06-27-000328-c
- Дата створення : 27.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2130123
Відділ ОМС Карлівської РДА ЄДРПОУ: 02145518ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт по заміні віконних блоків Білухівського НВК- ID: UA-2018-06-27-000323-c
- Дата створення : 27.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2129798
Відділ ОМС Карлівської РДА ЄДРПОУ: 02145518ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в Карлівському ДНЗ №1- ID: UA-2018-06-07-000575-c
- Дата створення : 07.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2057317
Відділ ОМС Карлівської РДА ЄДРПОУ: 02145518ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт в Карлівському ДНЗ №1- ID: UA-2018-06-07-000561-c
- Дата створення : 07.06.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2057053
Відділ ОМС Карлівської РДА ЄДРПОУ: 02145518ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАктивна -