-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту доріг Петриківської селищної ради: с. Лобойківка, проїзд між...×-
«Послуги з поточного ремонту доріг Петриківської селищної ради: с. Лобойківка, проїзд між вулицями Дружби та Першотравнева, вулиця, Партизанська, вулиця Дружби».
- ID: UA-2023-07-19-003747-a
- Дата створення : 19.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18441683
ВІДДІЛ БУДІВНИЦТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43909228ДК 021:2015: 45233120-6 Будівництво дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання вулично-шляхової мережі населених пунктів(поточний ремонт вулиці Чорно...×-
Послуги з утримання вулично-шляхової мережі населених пунктів(поточний ремонт вулиці Чорного в с.Петриківка)
- ID: UA-2022-12-05-012498-a
- Дата створення : 05.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16102044
ВІДДІЛ БУДІВНИЦТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43909228ДК 021:2015: 45233120-6 Будівництво дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання вулично-шляхової мережі (поточний ремонт вулиці Амурська в с.Петриківк...×-
Послуги з утримання вулично-шляхової мережі (поточний ремонт вулиці Амурська в с.Петриківка)
- ID: UA-2022-12-05-011710-a
- Дата створення : 05.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16101259
ВІДДІЛ БУДІВНИЦТВА, БЛАГОУСТРОЮ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ПЕТРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43909228ДК 021:2015: 45233120-6 Будівництво дорігЗавершена -