-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові послуги по об’єкту: «ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРУ (з влаштуванням тротуарної плитки...×-
Додаткові послуги по об’єкту: «ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРУ (з влаштуванням тротуарної плитки за об’єктом: пішохідна доріжка інв. №00014) CPV ДК 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2022-02-09-014946-b
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14048210
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові послуги по об’єкту: «ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ СПОРУДИ (за об’єктом: споруда на вході до п...×-
Додаткові послуги по об’єкту: «ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ СПОРУДИ (за об’єктом: споруда на вході до парку Дубовий гай в м. Запоріжжя, інв. №00017) CPV 45230000-8 будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2022-02-09-002924-c
- Дата створення : 09.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14047112
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові послуги по об’єкту: «ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРУ (з влаштуванням гранітної плитки з...×-
Додаткові послуги по об’єкту: «ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ТРОТУАРУ (з влаштуванням гранітної плитки за об’єктом: пішохідна алея центрального входу в парк Дубовий гай в м. Запоріжжя, інв. №00011) CPV ДК 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2022-02-08-003103-c
- Дата створення : 08.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14024191
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару- ID: UA-2021-10-11-006153-c
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11938534
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт споруди- ID: UA-2021-10-11-002947-a
- Дата створення : 11.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11938097
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару- ID: UA-2021-10-01-004495-a
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11806383
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт тротуару- ID: UA-2021-10-01-002108-c
- Дата створення : 01.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11806319
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт люків- ID: UA-2021-07-28-001084-c
- Дата створення : 28.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10889075
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт люків- ID: UA-2021-07-16-001417-c
- Дата створення : 16.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10751305
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення на території ЦПКВ "Дуб...×-
Реконструкція зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення на території ЦПКВ "Дубовий гай" по вул.Глісерна,1 з підключенням до існуючих мереж Олександрівського району м.Запоріжжя
- ID: UA-2017-04-13-000037-a
- Дата створення : 13.04.17
- Внутрішній номер закупівлі: 802029
КП Дубовий гай ЄДРПОУ: 24908307ДК 021:2015: 45231300-8 Роботи з прокладання водопроводів та каналізаційних трубопроводівЗавершена -