-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по пров....×-
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по пров. Набережний в с.Количівка Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-19-009649-a
- Дата створення : 19.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30133179
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Н...×-
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Нова в с. Ладинка Чернігівського району Чернігівської області (Код за ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-17-012293-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30109160
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. З...×-
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Заливна в с. Анисів Чернігівського району Чернігівської області (Код за ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-17-011642-a
- Дата створення : 17.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30108509
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Л...×-
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Лугова в с.Скорінець Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-14-006599-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30090061
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт під'їздної дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відс...×-
Поточний ремонт під'їздної дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) до кладовища в с.Іванівка Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-14-006405-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089865
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Б...×-
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Березнева в с.Количівка Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-14-005938-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089384
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по пров....×-
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по пров. Березневий в с.Количівка Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-14-005678-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30089130
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Н...×-
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Набережна в с.Количівка Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-14-004764-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30088219
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт (влаштування доріжок) біля обеліска по вул. Дружби 33Б, в с. Іванівка, Чер...×-
Поточний ремонт (влаштування доріжок) біля обеліска по вул. Дружби 33Б, в с. Іванівка, Чернігівського району, Чернігівської області (Код за ЄЗС ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-07-22-011199-a
- Дата створення : 22.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29885121
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Дружби в с. Слобода Чернігівського району Чернігівської обл...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Дружби в с. Слобода Чернігівського району Чернігівської області (Код за ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-06-11-004392-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29506042
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги по вул. Коцюбинського в с. Іванівка Чернігівського району Чернігівс...×-
Поточний ремонт дороги по вул. Коцюбинського в с. Іванівка Чернігівського району Чернігівської області (Код за ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-06-11-001196-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29502846
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. З...×-
Поточний ремонт дороги (без твердого покриття методом грейдерування з відсипкою) по вул. Зелена в с. Красне Чернігівського району Чернігівської області (Код за ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-06-10-011406-a
- Дата створення : 10.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29498769
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шкільна в с.Лукашівка Чернігівського району Чер...×-
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Шкільна в с.Лукашівка Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-06-04-012475-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29442628
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Лугова в с.Слобода Чернігівського району Черніг...×-
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Лугова в с.Слобода Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-06-04-012294-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29442443
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Щербини в с.Іванівка Чернігівського району Черн...×-
Послуги з поточного ремонту дороги по вул. Щербини в с.Іванівка Чернігівського району Чернігівської області (Код зідно ЄЗС ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв'язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-06-04-011168-a
- Дата створення : 04.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29441316
Іванівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412751ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -