-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт (облаштування) площадок автобусни...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт (облаштування) площадок автобусних зупинок в смт.Смига
- ID: UA-2023-12-19-015861-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20143215
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт асфальтового покриття по вул. Мол...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт асфальтового покриття по вул. Молодіжній в с.Шепетин
- ID: UA-2023-10-13-003567-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19274446
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ямковий ремонт білощебеневою сумішшю по...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ямковий ремонт білощебеневою сумішшю по вул. Л.Українки в с.Стара Миколаївка
- ID: UA-2023-10-09-009134-a
- Дата створення : 09.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19218512
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ямковий ремонт білощебеневою сумішшю по...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ямковий ремонт білощебеневою сумішшю по вул.Роздільній в с.Стара Миколаївка
- ID: UA-2023-10-03-009041-a
- Дата створення : 03.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19160748
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: Послуги з облаштування території селищної ради по...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: Послуги з облаштування території селищної ради по вул.Кременецька, с.Стара Миколаївка
- ID: UA-2023-09-01-006059-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18839396
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги із благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт покриття території автостоянки п...×-
Послуги із благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт покриття території автостоянки по вул.Кременецька в с.Стара Миколаївка
- ID: UA-2023-09-01-003046-a
- Дата створення : 01.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18836378
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт асфальтового покриття по вул.Собо...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів: Поточний ремонт асфальтового покриття по вул.Соборній, смт.Смига
- ID: UA-2023-08-29-008333-a
- Дата створення : 29.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18806750
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт асфальтового покриття по вул. Д....×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт асфальтового покриття по вул. Д. Момотюка в с. Берег) ДК 021:2015:45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2023-07-28-006964-a
- Дата створення : 28.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18532079
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул. Шевчен...×-
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул. Шевченка, с.Шепетин)
- ID: UA-2023-06-02-003916-a
- Дата створення : 02.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17972650
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою ( Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул. Богдан...×-
Послуги по благоустрою ( Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул. Богдана Хмельницького, с.Студянка)
- ID: UA-2023-06-02-003214-a
- Дата створення : 02.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17971953
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул.Вишнева,...×-
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул.Вишнева, смт.Смига
- ID: UA-2023-05-29-011840-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17927219
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул.Незалежн...×-
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул.Незалежності, смт.Смига)
- ID: UA-2023-05-29-010008-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17925401
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул.Вишнева,...×-
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул.Вишнева, смт.Смига)
- ID: UA-2023-05-29-009457-a
- Дата створення : 29.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17924827
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул.Миру, см...×-
Послуги по благоустрою (Послуги по поточному ремонту асфальтового покриття по вул.Миру, смт.Смига
- ID: UA-2023-05-24-010941-a
- Дата створення : 24.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17882075
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт асфальтового покриття по вул.Друж...×-
Послуги з благоустрою населених пунктів (Поточний ремонт асфальтового покриття по вул.Дружби, смт.Смига) код ДК 021:2015:45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
- ID: UA-2023-05-09-008352-a
- Дата створення : 09.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17713957
Смизька селищна рада ЄДРПОУ: 04385391ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -