-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вибірковий поточний ремонт вулиці Шевченка в с. Тополівка гайсинського районну Краснопільс...×-
Вибірковий поточний ремонт вулиці Шевченка в с. Тополівка гайсинського районну Краснопільської сільської ради
- ID: UA-2025-07-14-001068-a
- Дата створення : 14.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25866053
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Т. Г. Шевченка в с. Михайлівка Гайсинського району Краснопільської...×-
Поточний ремонт вулиці Т. Г. Шевченка в с. Михайлівка Гайсинського району Краснопільської сільської ради
- ID: UA-2025-05-16-001032-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25320089
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Квіткова в с.Грузьке Гайсинського району Краснопільської сільської...×-
Поточний ремонт вулиці Квіткова в с.Грузьке Гайсинського району Краснопільської сільської ради
- ID: UA-2025-05-16-000899-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25319929
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Касяна в с.Грузьке Гайсинського району Краснопільської сільської ра...×-
Поточний ремонт вулиці Касяна в с.Грузьке Гайсинського району Краснопільської сільської ради
- ID: UA-2025-05-16-000627-a
- Дата створення : 16.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25319676
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вибірковий поточний ремонт вулиці Миру в с.Грузьке Гайсинського району Краснопільської сіл...×-
Вибірковий поточний ремонт вулиці Миру в с.Грузьке Гайсинського району Краснопільської сільської ради
- ID: UA-2025-05-14-011796-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25302788
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вибірковий поточний ремонт вулиці Яблунева с. Грузьке Гайсинського району Краснопільської...×-
Вибірковий поточний ремонт вулиці Яблунева с. Грузьке Гайсинського району Краснопільської сільської ради
- ID: UA-2025-05-14-011283-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25302128
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вибірковий поточний ремонт вулиці Шевченка в с.Грузьке Гайсинського району Краснопільської...×-
Вибірковий поточний ремонт вулиці Шевченка в с.Грузьке Гайсинського району Краснопільської сільської ради
- ID: UA-2025-05-14-010858-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25301838
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вибірковий поточний ремонт вулиці Світанкова в с. Грузьке Гайсинського району Вінницької л...×-
Вибірковий поточний ремонт вулиці Світанкова в с. Грузьке Гайсинського району Вінницької лбласті
- ID: UA-2025-05-14-010558-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25301506
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вибірковий поточний ремонт вулиці Клубна в с. Грузьке Гайсинського району Краснопільської...×-
Вибірковий поточний ремонт вулиці Клубна в с. Грузьке Гайсинського району Краснопільської сільської ради
- ID: UA-2025-05-14-010153-a
- Дата створення : 14.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25300802
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі (вибірковий поточний ремонт вулиці Перш...×-
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі (вибірковий поточний ремонт вулиці Першотравнева в с.Нараївка).
- ID: UA-2023-12-14-015045-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20069044
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі (вибірковий поточний ремонт вулиці Перш...×-
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі (вибірковий поточний ремонт вулиці Першотравнева в с.Миїхайлівка).
- ID: UA-2023-11-10-005493-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19588564
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі (вибірковий поточний ремонт вулиці Моло...×-
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі (вибірковий поточний ремонт вулиці Молодіжна в с.Миїхайлівка).
- ID: UA-2023-11-10-005078-a
- Дата створення : 10.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19588143
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі ("Капітальний ремонт дорожнього покр...×-
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі ("Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Горького, в с Митків, Гайсинського району Вінницької області.").
- ID: UA-2023-09-25-003608-a
- Дата створення : 25.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19072266
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція водопровідної мережі в с.Грузьке Краснопільської територіальної громади, Гай...×-
Реконструкція водопровідної мережі в с.Грузьке Краснопільської територіальної громади, Гайсинського району, Вінницької області (ДК 021:2015 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2023-08-30-007404-a
- Дата створення : 30.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18818537
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі ("Капітальний ремонт дороги місцевог...×-
Експлуатаційне утримання вулично-шляхової мережі ("Капітальний ремонт дороги місцевого значення по вул. Центральна, с.Краснопілка").
- ID: UA-2023-06-22-002640-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18198501
КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04330131ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -