-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт частини...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт частини парку «Боднарівка» зі сторони вул. Стрийська» у м. Львові ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2022-08-16-006216-a
- Дата створення : 16.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15117168
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт частини...×-
Виготовлення проектно-кошторисної документації по об'єкту «Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» зі сторони вул. Академіка Є. Лазаренка» у м. Львові ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2022-08-16-005663-a
- Дата створення : 16.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15116627
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-кошторисні робіти «Облаштування території біля озера Стосика (капітальний ремонт)...×-
Проектно-кошторисні робіти «Облаштування території біля озера Стосика (капітальний ремонт)» ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» )
- ID: UA-2022-08-16-004812-a
- Дата створення : 16.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15115765
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектно-кошторисні роботи на об’єкті: «Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» з...×-
Проектно-кошторисні роботи на об’єкті: «Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» зі сторони вул. Володимира Великого» ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2022-08-11-009552-a
- Дата створення : 11.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15088946
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини парку «Снопківський» зі сторони вул. Зеленої» у м. Львові» ДК...×-
«Капітальний ремонт частини парку «Снопківський» зі сторони вул. Зеленої» у м. Львові» ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи
- ID: UA-2021-11-29-012035-c
- Дата створення : 29.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12759427
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Комплексні роботи (інженерно-геологічні, інженерно-геодезичні, гідрологічні та гідрогеоло...×-
«Комплексні роботи (інженерно-геологічні, інженерно-геодезичні, гідрологічні та гідрогеологічні) по об’єкту: «Капітальний ремонт ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Лісопарк «Погулянка» (в тому числі розробка ПКД) та площі перед ЦТДЮГ (гідротехнічний розрахунок, геодезія, архітектурний конкурс, ПКД)» ДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи
- ID: UA-2021-10-28-004560-c
- Дата створення : 28.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12202987
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» зі сторони вул. Бойківської» у м. Львові...×-
«Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» зі сторони вул. Бойківської» у м. Львові» ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи
- ID: UA-2021-10-28-001646-c
- Дата створення : 28.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12192463
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи («Капітальний ремонт частини парк...×-
ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи («Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» зі сторони вул. Бойківської» у м. Львові». ) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2021-10-18-013652-c
- Дата створення : 18.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12008441
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Комплексні роботи (інженерно-геологічні, інженерно-геодезичні, гідрологічні та гідрогеоло...×-
«Комплексні роботи (інженерно-геологічні, інженерно-геодезичні, гідрологічні та гідрогеологічні) по об’єкту: «Капітальний ремонт ботанічної пам’ятки природи місцевого значення «Лісопарк «Погулянка» (в тому числі розробка ПКД) та площі перед ЦТДЮГ (гідротехнічний розрахунок, геодезія, архітектурний конкурс, ПКД)» ДК 021:2015: 45220000-5 — Інженерні та будівельні роботи
- ID: UA-2021-10-13-003935-c
- Дата створення : 13.10.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11976495
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи («Капітальний ремонт частини парк...×-
ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи («Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» зі сторони вул. Бойківської» у м. Львові». ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2021-09-30-002535-c
- Дата створення : 30.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11783847
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
«Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» зі сторони вул. Бойківської» у м. Львові...×-
«Капітальний ремонт частини парку «Горіховий гай» зі сторони вул. Бойківської» у м. Львові». ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2021-09-20-005297-c
- Дата створення : 20.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11612965
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
"Капітальний ремонт парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення...×-
"Капітальний ремонт парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення "Личаківський парк" у м. Львові" ( додаткові роботи) ДК 021:2015: 45220000-5- Інженерні та будівельні роботи)
- ID: UA-2020-10-29-008854-c
- Дата створення : 29.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6965770
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Реконструкція лісопарку «Білогорща» III черга» ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та бу...×-
«Реконструкція лісопарку «Білогорща» III черга» ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи. ДСТУ Б Д.1.1-1:2013
- ID: UA-2020-10-15-003593-c
- Дата створення : 15.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6713399
Управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи («Капітальний ремонт частини парк...×-
ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи («Капітальний ремонт частини парку "Горіховий гай" зі сторони вул. Куликівської" у м. Львові». ) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2020-10-13-005520-a
- Дата створення : 13.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6702713
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи («Капітальний ремонт частини парк...×-
ДК 021:2015: 45220000-5 - Інженерні та будівельні роботи («Капітальний ремонт частини парку "Горіховий гай" зі сторони вул. Куликівської" у м. Львові». ) (ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»)
- ID: UA-2020-10-02-004624-c
- Дата створення : 02.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6556581
УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43326991ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -