-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешне...×-
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області (додаткові роботи)
- ID: UA-2021-08-31-006537-a
- Дата створення : 31.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11308704
Комунальне некомерційне підприємство"Барський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської міської ради ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по автоматичному вимикачу АП -50-3М в с.Ялтушків вул.Соборна буд.105- ID: UA-2021-02-17-006020-a
- Дата створення : 17.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8658366
Комунальне некомерційне підприємство"Барський медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської міської ради ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45315100-9 Встановлення електротехнічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуга автовишки: виїзд на об'єкт та повернення- ID: UA-2020-11-26-002431-c
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7407340
Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешн...×-
Реконструкція Балківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Черешнева, 4 в с. Чемериси Барські Барського району Вінницької області
- ID: UA-2020-06-18-002364-a
- Дата створення : 18.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5328088
Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покр...×-
Реконструкція Терешківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Покровська, 3А в с. Терешки Барського району Вінницької області
- ID: UA-2020-06-18-002247-a
- Дата створення : 18.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5327382
Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція Ялтушківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Собор...×-
Реконструкція Ялтушківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Соборна, 105 в с. Ялтушків, Барського р-ну, Вінницької області
- ID: UA-2020-03-04-003487-a
- Дата створення : 04.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4591042
Комунальне некомерційне підприємство"Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" Барської районної ради ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт даху Ялтушківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини п...×-
Капітальний ремонт даху Ялтушківської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини по вул. Соборна, 105 в с. Ялтушків, Барського району, Вінницької області
- ID: UA-2017-09-19-000599-a
- Дата створення : 19.09.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1220867
Комунальна установа "Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45261000-4 Зведення крокв’яних ферм і покривання дахів та пов’язані роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення в амбулаторії ЗПСМ по вул.Кармелюка, 63 в с.Заможне Ба...×-
Капітальний ремонт системи опалення в амбулаторії ЗПСМ по вул.Кармелюка, 63 в с.Заможне Барського району, Вінницької області
- ID: UA-2016-08-30-000236-a
- Дата створення : 30.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 195333
Комунальна установа "Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи опалення в амбулаторії ЗПСМ по вул. Кармелюка,63 в с.Заможне Ба...×-
Капітальний ремонт системи опалення в амбулаторії ЗПСМ по вул. Кармелюка,63 в с.Заможне Барського району, Вінницької області
- ID: UA-2016-08-30-000200-a
- Дата створення : 30.08.16
- Внутрішній номер закупівлі: 195238
Комунальна установа "Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги" ЄДРПОУ: 35599262ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -