-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття (ПРУ) на т...×-
«Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття (ПРУ) на території ОЗО Дунаєвецький ліцей Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільського району, селище міського типу Дунаївці, вул. Богдана Галачинського, 18. Коригування»
- ID: UA-2026-08-11-003315-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30046979
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття (ПРУ) на те...×-
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття (ПРУ) на території ОЗО Дунаєвецький ліцей Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільського району, селище міського типу Дунаївці, вул. Богдана Галачинського, 18
- ID: UA-2025-05-29-004346-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25450576
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Загребельна, Шляхова, Романа Гор...×-
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Загребельна, Шляхова, Романа Горбатюка, Олександра Кузяка, Рогожі, пров. Сонячний с. Ставище Кам'янець-Подільського р-ну Хмельницької області
- ID: UA-2025-01-22-004101-a
- Дата створення : 22.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24124889
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту водопроводу по вул. Шевченка в с. Лошківці Кам'янець-Поді...×-
Послуги з поточного ремонту водопроводу по вул. Шевченка в с. Лошківці Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2024-10-17-003801-a
- Дата створення : 17.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22922984
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Дружби народів, Шкільна с. Стави...×-
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Дружби народів, Шкільна с. Ставище Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2024-06-18-008253-a
- Дата створення : 18.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21864146
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Розроблення проектно-вишукувальної документації для об'єкту будівництва: "Нове б...×-
Розроблення проектно-вишукувальної документації для об'єкту будівництва: "Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття (ПРУ) на території ОЗО Дунаєвецький ліцей Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області за адресою: Хмельницька область, Км'янець-Подільського району, селище міського типу Дунаївці, вул. Богдана Галачинського, 18 "
- ID: UA-2024-02-02-003846-a
- Дата створення : 02.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20616270
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45210000-2 Будівництво будівельЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реконструкція зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Східна, Вишнева, Святко...×-
Реконструкція зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Східна, Вишнева, Святкова, Суворова, Музейна, Західна с. Підлісний Мукарів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області
- ID: UA-2023-11-01-007884-a
- Дата створення : 01.11.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19479783
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Щастя, Вишнева, Схід...×-
Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Центральна, Щастя, Вишнева, Східна, Надії, Лісова, пров. Тихий, Південний с. Підлісний Мукарів Кам'янець-Подільського району Хмельницької області (коригування)
- ID: UA-2023-06-08-012505-a
- Дата створення : 08.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18041501
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в смт. Дуна...×-
Поточний ремонт приміщень Дунаєвецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в смт. Дунаївці, вул. Травнева, 18
- ID: UA-2021-03-19-003514-b
- Дата створення : 19.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9142072
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Шевченка, В.М. Ткачука, Рогалів...×-
«Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Шевченка, В.М. Ткачука, Рогалівка, Кармелюка, Дачна, Л. Українки, Молодіжна, Пушкіна, Ковпака с. Томашівка Дунаєвецького р-ну Хмельницької обл.»
- ID: UA-2021-02-23-002664-c
- Дата створення : 23.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8767730
Новодунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45332000-3 Водопровідні роботи та влаштування водостоківЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт пішохідної доріжки в смт. Дунаївці по вул. Травнева Дунаєвецького район...×-
Капітальний ремонт пішохідної доріжки в смт. Дунаївці по вул. Травнева Дунаєвецького району Хмельницької області
- ID: UA-2020-08-13-002369-b
- Дата створення : 13.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5921729
Дунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт адмінприміщення в с. Тинна Дунаєвецького району, Хмельницької області- ID: UA-2020-08-12-000974-c
- Дата створення : 12.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5894917
Дунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Соборності в Дунаєвецькій ОТГ- ID: UA-2020-08-12-002231-a
- Дата створення : 12.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5893571
Дунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водопроводу в с. Малий Карабчиїв вул. Прибережна- ID: UA-2020-08-10-004065-b
- Дата створення : 10.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5871285
Дунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45332200-5 Водопровідні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт водопроводу в с. Малий Карабчиїв вул. Присадибна- ID: UA-2020-08-10-001649-c
- Дата створення : 10.08.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5868873
Дунаєвецька селищна рада ЄДРПОУ: 04406414ДК 021:2015: 45332200-5 Водопровідні роботиЗавершена -