-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Максима Польового у селищі Наркевичі Хмельницьког...×-
Поточний ремонт дорожнього покриття вул. Максима Польового у селищі Наркевичі Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2026-08-28-004054-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30223468
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення Наркевицької селищної ради- ID: UA-2026-06-09-003570-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29476097
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення обладнання (заміна акумулятора 7А/12В) в приміщенні Наркевицького ЗДО- ID: UA-2026-02-25-002232-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28419380
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення обладнання (заміна акумулятора 7А/12В) в приміщенні Бубнівського ліцею- ID: UA-2026-02-25-002051-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28419192
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги автогрейдера- ID: UA-2026-02-24-001275-a
- Дата створення : 24.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28402496
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пров.Вокзального в с.Юхимівці Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельн...×-
Поточний ремонт пров.Вокзального в с.Юхимівці Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2025-12-23-009371-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27720591
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Шкільної в с.Юхимівці Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельни...×-
Поточний ремонт вулиці Шкільної в с.Юхимівці Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2025-12-23-008817-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27720031
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Театральної в селищі Наркевичі Наркевицької ОТГ Хмельницького район...×-
Поточний ремонт вулиці Театральної в селищі Наркевичі Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2025-12-23-008318-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27719536
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Максима Польового в селищі Наркевичі Наркевицької ОТГ Хмельницького...×-
Поточний ремонт вулиці Максима Польового в селищі Наркевичі Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2025-12-23-006047-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27717301
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт вулиці Нової в селі Бубнівка Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельни...×-
Поточний ремонт вулиці Нової в селі Бубнівка Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2025-12-16-012234-a
- Дата створення : 16.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27588939
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи по встановленню та налаштуванню абонентського терміналу ONU- ID: UA-2025-12-15-013114-a
- Дата створення : 15.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27564993
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту вул. Мойсеєва у с. Бубнівка Наркевицької ОТГ Хмельницького райо...×-
Роботи з поточного ремонту вул. Мойсеєва у с. Бубнівка Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2025-12-10-004408-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27482599
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту вул. Української у с. Кущівка Наркевицької ОТГ Хмельницького ра...×-
Роботи з поточного ремонту вул. Української у с. Кущівка Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2025-12-10-003053-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27481254
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з поточного ремонту вул. Садової у с. Кущівка Наркевицької ОТГ Хмельницького району...×-
Роботи з поточного ремонту вул. Садової у с. Кущівка Наркевицької ОТГ Хмельницького району Хмельницької області
- ID: UA-2025-12-10-002225-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27480440
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт котельні Бубнівського ліцею за адресою: с.Бубнівка, вул.Шкільна,18- ID: UA-2025-12-05-001059-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27412662
НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 04403444ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -