-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Корольова в селищі Затишшя Роздільнянсько...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Корольова в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-08-31-008705-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242000
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 15.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт системи водопостачання ( з заміною башти Рожновського) по вулиці Вишнев...×-
Капітальний ремонт системи водопостачання ( з заміною башти Рожновського) по вулиці Вишневій в селі Перехрестове Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-07-30-008323-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29955104
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах ( Поточн...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах ( Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шкільній в селі Перехрестове Роздільнянського району Одеської області)
- ID: UA-2026-06-25-004795-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29648676
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах ( Поточн...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах ( Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Поштовій в селі Перехрестове Роздільнянського району Одеської області)
- ID: UA-2026-06-25-004500-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29648383
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах ( Поточн...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах ( Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Миру в селі Перехрестове Роздільнянського району Одеської області)
- ID: UA-2026-06-25-004404-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29648287
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах ( Поточн...×-
Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах ( Поточний ремонт дорожнього покриття по вулиці Михайлівській в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області)
- ID: UA-2026-06-25-004248-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29648128
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Бердаги Володимира в селищі Затишшя Розді...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Бердаги Володимира в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013635-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29629072
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Східній в селищі Затишшя Роздільнянського...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Східній в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013595-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29629034
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шкільній в селищі Затишшя Роздільнянськог...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Шкільній в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013497-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628927
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній 17 в селищі Затишшя Роздільня...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній 17 в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013445-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628865
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Молодіжний в селищі Затишшя Роздільнянс...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по провулку Молодіжний в селищі Затишшя Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013381-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628811
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній в селі Торосове Роздільнянськ...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній в селі Торосове Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013318-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628745
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Гагаріна в селі Торосове Роздільнянського...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Гагаріна в селі Торосове Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013246-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628677
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній в селі Перехрестове Роздільня...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній в селі Перехрестове Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013190-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628608
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ніжніченка в селі Перехрестове Роздільнян...×-
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ніжніченка в селі Перехрестове Роздільнянського району Одеської області
- ID: UA-2026-06-23-013103-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628528
Затишанська селищна рада Роздільнянського району Одеської області ЄДРПОУ: 04379255ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -