-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Есень Ужгородського району – будівни...×-
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Есень Ужгородського району – будівництво
- ID: UA-2020-07-09-000329-a
- Дата створення : 09.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5528081
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Есень Ужгородського району – будівни...×-
Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Есень Ужгородського району – будівництво
- ID: UA-2020-06-22-002359-a
- Дата створення : 22.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5360528
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по поточному ремонту вул. Петефі в с. Есень- ID: UA-2018-10-22-001689-b
- Дата створення : 22.10.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2490216
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вул. Довжа Дьердь с. Есень Коригування- ID: UA-2018-07-17-001147-c
- Дата створення : 17.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2185018
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вул. Гагаріна в с. Есень- ID: UA-2018-07-17-001033-c
- Дата створення : 17.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2184788
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вул. Гагаріна в с. Есень- ID: UA-2018-07-17-000772-b
- Дата створення : 17.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2183431
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт вул. Довжа Дьердь с. Есень Коригування- ID: UA-2018-07-17-000504-c
- Дата створення : 17.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2183338
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2018-07-04-000935-a
- Дата створення : 04.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2144459
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт і реставрація- ID: UA-2018-07-04-000747-c
- Дата створення : 04.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2144432
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт доріг- ID: UA-2017-11-14-000263-a
- Дата створення : 14.11.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1320234
Есеньська сільська рада ЄДРПОУ: 04349900ДК 021:2015: 45233142-6 Ремонт дорігЗавершена -