-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення дверей в Лип*янській ЗОШ- ID: UA-2020-11-26-002854-c
- Дата створення : 26.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7409946
ДК 021:2015: 45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування тротуарного покриття ДНЗ №6- ID: UA-2020-11-04-002234-a
- Дата створення : 04.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7040455
ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення вікон в ДНЗ "Пролісок"- ID: UA-2020-11-04-004341-c
- Дата створення : 04.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7032328
ДК 021:2015: 45421132-8 Встановлення віконЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Штукатурні роботи по ремонту приміщення міжшкільного навчально-виробничого комбінату- ID: UA-2020-11-03-007950-c
- Дата створення : 03.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7017467
ДК 021:2015: 45410000-4 Штукатурні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення вікон в Лип'янській ЗОШ- ID: UA-2020-11-03-002184-a
- Дата створення : 03.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7016853
ДК 021:2015: 45421132-8 Встановлення віконЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Встановлення вікон в Лип'янській початковій школі- ID: UA-2020-11-03-002077-a
- Дата створення : 03.11.20
- Внутрішній номер закупівлі: 7016132
ДК 021:2015: 45421132-8 Встановлення віконЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт даху у харчоблоці Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1- ID: UA-2020-10-22-000962-b
- Дата створення : 22.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6837460
ДК 021:2015: 45261910-6 Ремонт дахівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт систем водопостачання та каналізації в приміщенні Попівського НВК №2- ID: UA-2020-10-12-002484-a
- Дата створення : 12.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6679865
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування тротуарного покриття ДНЗ №3- ID: UA-2020-10-07-000979-b
- Дата створення : 07.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6604219
ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Влаштування тротуарного покриття ДНЗ №5- ID: UA-2020-10-06-009821-a
- Дата створення : 06.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6595154
ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт системи водопостачання Карлівської гімназії ім. Н. Герасименко- ID: UA-2020-09-28-007946-a
- Дата створення : 28.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6489216
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт систем водопостачання, каналізації приміщення дошкільного навчального закл...×-
Поточний ремонт систем водопостачання, каналізації приміщення дошкільного навчального закладу №6 "Чебурашка"
- ID: UA-2020-09-16-000603-b
- Дата створення : 16.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6309770
ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонтЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт тротуару ДНЗ №3 "Веселка"- ID: UA-2020-09-14-000640-c
- Дата створення : 14.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6274260
ДК 021:2015: 45233253-7 Влаштування тротуарного покриттяЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі будівлі Лип'янської ЗОШ- ID: UA-2020-09-11-012265-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6267401
ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Роботи по встановленню дверей вхідних, згідно коду ДК 021:2015 - 45421100 - 5- ID: UA-2020-09-04-002460-a
- Дата створення : 04.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6170032
ДК 021:2015: 45421100-5 Встановлення дверей, вікон і пов’язаних конструкційЗавершена -