-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сталевий радіатор ROMSTAL, 22×500×700мм, (1267Вт), бокове підключення 732219000; Сталевий...×-
Сталевий радіатор ROMSTAL, 22×500×700мм, (1267Вт), бокове підключення 732219000; Сталевий радіатор ROMSTAL, 22×500×800мм, (1448Вт), бокове підключення, для водяної системи опалення 7322190000
- ID: UA-2025-09-25-011817-a
- Дата створення : 25.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26559495
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Котел електричний КОП 15,0 (б\н) Е 380 ВN Aston Waterway- ID: UA-2025-09-11-001628-a
- Дата створення : 11.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26397606
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор сталевий Hi-Therm 22K 500х900- ID: UA-2025-07-28-007837-a
- Дата створення : 28.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25989222
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор сталевий Hi-Therm 22К 500х400- ID: UA-2025-06-25-008966-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25712591
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газовий мультиблок DUNGS MBC 1200 SE S82 або еквівалент- ID: UA-2024-09-16-013373-a
- Дата створення : 16.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22601859
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор біметалевий DIVA/MIRADO 500/96- ID: UA-2024-04-25-005313-a
- Дата створення : 25.04.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21402535
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор біметалевий Alustal 500/100- ID: UA-2023-12-19-007809-a
- Дата створення : 19.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20135460
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Радіатор біметалевий Alustal 500/100- ID: UA-2023-12-14-016814-a
- Дата створення : 14.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20070949
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44621100-0 РадіаториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Комплект футорок 1/2"x1" для алюм., біметал, та чавунних радіаторів з кронштейна...×-
Комплект футорок 1/2"x1" для алюм., біметал, та чавунних радіаторів з кронштейнами 8x170- 2шт імп.
- ID: UA-2023-12-12-001852-a
- Дата створення : 12.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20009567
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
котли твердопаливні- ID: UA-2023-06-20-008412-a
- Дата створення : 20.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18168146
Окрема комендатура охорони і забезпечення Державної прикордонної служби України (військова частина 1498) ЄДРПОУ: 14321955ДК 021:2015: 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіЗавершена -