-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електроди; Матеріали зварювальні. Дріт зварювальний та наплавний- ID: UA-2026-07-17-009974-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29848026
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44310000-6 «Вироби з дроту» (Вироби з дроту)- ID: UA-2026-07-17-005305-a
- Дата створення : 17.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29843370
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44310000-6 — Вироби з дроту (буксирувальні троси)- ID: UA-2026-03-09-005265-a
- Дата створення : 09.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28540920
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44310000-6 «Вироби з дроту» (Сітка захисна канатна)- ID: UA-2026-02-06-012239-a
- Дата створення : 06.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28219810
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44310000-6 «Вироби з дроту» (загороджувальна лінія типу «Єгоза»)- ID: UA-2025-08-19-006199-a
- Дата створення : 19.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26178069
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
код ДК 021:2015: 44310000-6 «Вироби з дроту» Загороджувальна лінія типу "Єгоза- ID: UA-2025-08-12-011556-a
- Дата створення : 12.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26120573
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44310000-6 "Вироби з дроту" (вироби з дроту)- ID: UA-2025-07-15-006188-a
- Дата створення : 15.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25882659
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з дроту- ID: UA-2025-06-25-011044-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25714979
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з дроту- ID: UA-2025-06-03-003938-a
- Дата створення : 03.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25487248
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Номерний знак- ID: UA-2025-03-17-004671-a
- Дата створення : 17.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24728418
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вироби з дроту- ID: UA-2025-03-12-013823-a
- Дата створення : 12.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24694520
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
загороджувальна лінія типу "Єгоза"- ID: UA-2025-02-18-001060-a
- Дата створення : 18.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24457895
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
44310000-6 «Вироби з дроту»- ID: UA-2024-11-29-014928-a
- Дата створення : 29.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23462586
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
44310000-6 «Вироби з дроту» металева секція огорожі- ID: UA-2024-10-30-012289-a
- Дата створення : 30.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23079931
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Сітка рабиця- ID: UA-2024-05-07-009967-a
- Дата створення : 07.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21495309
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» ЄДРПОУ: 45013109ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -