-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015– 44310000-6 Вироби з дроту (електроди)- ID: UA-2026-08-12-000172-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30057252
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6- Вироби з дроту (провід неізольований)- ID: UA-2026-07-01-004585-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29703621
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44310000-6 - Вироби з дроту (Провід АС 400/51)- ID: UA-2026-06-25-008370-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29652256
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6 - Вироби з дроту (провід АС-400/51)- ID: UA-2026-05-01-003980-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29088510
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 021:2015 – 44310000-6 Вироби з дроту (електроди)- ID: UA-2025-12-30-005689-a
- Дата створення : 30.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27810388
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6 - Вироби з дроту (провід неізольований)- ID: UA-2025-12-05-012046-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27423571
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6- Вироби з дроту (провід неізольований АС-240/32)- ID: UA-2025-12-02-015356-a
- Дата створення : 02.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27361046
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6 – Вироби з дроту (дріт колючий типу «Єгоза»)- ID: UA-2025-11-28-010271-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27318523
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6 – Вироби з дроту (трос грозозахисний)- ID: UA-2025-11-20-014408-a
- Дата створення : 20.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27206150
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44310000–6 Вироби з дроту (трос грозозахисний)- ID: UA-2025-11-18-000922-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27156552
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021: 2015 – 44310000-6 : Вироби з дроту (габіони)- ID: UA-2025-06-26-005164-a
- Дата створення : 26.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25722656
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 44310000-6 : Вироби з дроту (габіони)- ID: UA-2025-05-05-009586-a
- Дата створення : 05.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25197243
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6 – Вироби з дроту (дріт колючий типу «Єгоза»)- ID: UA-2025-05-01-002377-a
- Дата створення : 01.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25161782
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 - 44310000-6 – Вироби з дроту (бар'єрний рубіж типу «Єгоза»)- ID: UA-2025-04-30-004694-a
- Дата створення : 30.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25152412
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 44310000-6 – Вироби з дроту (дріт колючий типу «Єгоза»)- ID: UA-2025-04-09-009466-a
- Дата створення : 09.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24966702
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО ЄДРПОУ: 00131819ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуТорги не відбулисяТорги не відбулися -