-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віконний блок із профілю EKIPAZH ULTRA 72- ID: UA-2026-09-04-001881-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30290655
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віконний блок із профілю EKIPAZH ULTRA 72- ID: UA-2026-07-21-006983-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29868563
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вікна металопластикові- ID: UA-2026-05-01-010013-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29094516
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віконний блок із профілю EKIPAZH ULTRA 70 та дверні блоки- ID: UA-2026-02-09-001647-a
- Дата створення : 09.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28226436
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Віконний блок із профілю EKIPAZH ULTRA 70- ID: UA-2025-12-12-001703-a
- Дата створення : 12.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27527900
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби (Віконний блок із профілю EKIPAZH ULTRA60)- ID: UA-2024-11-05-001987-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23127099
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби (Віконний блок із профілю EKIPAZH ULTRA60)- ID: UA-2024-07-15-001832-a
- Дата створення : 15.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22067215
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби (Віконний блок із профілю EKIPAZH ULTRA60)- ID: UA-2024-06-13-002290-a
- Дата створення : 13.06.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21821009
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби (дверні блоки)- ID: UA-2022-10-14-003082-a
- Дата створення : 14.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15579875
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 - Столярні вироби (дверні блоки)- ID: UA-2022-10-03-000836-a
- Дата створення : 03.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15476327
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Двері металеві- ID: UA-2020-10-21-008893-a
- Дата створення : 21.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6820470
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластикова конструкція- ID: UA-2020-09-23-000850-a
- Дата створення : 23.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6415650
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Металопластиковий віконний блок, відлив, москітна сітка- ID: UA-2020-07-02-009261-a
- Дата створення : 02.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5461659
СТАРОСИНЯВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЄДРПОУ: 04402824ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -