-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба сталева водопровідна, відвід сталевий, муфта терморезисторна, хрестовина фланцева ча...×-
Труба сталева водопровідна, відвід сталевий, муфта терморезисторна, хрестовина фланцева чавунна, різьбовий кінець сталевий під приварювання, труба РЕ SDR-17
- ID: UA-2026-06-30-015530-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698669
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба сталева 76х4 ДСТУ 8943:2019, відвід сталевий 90° тип 3D Дн 76х4 (65)- ID: UA-2026-06-22-013657-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29615278
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
З'єднання для поливального шланга 1/2-3/4 ", Шланг для поливу Pansy 3/4 20м., Ш...×-
З'єднання для поливального шланга 1/2-3/4 ", Шланг для поливу Pansy 3/4 20м., Шланг для поливу Pansy 3/4 30м.
- ID: UA-2026-05-19-015079-a
- Дата створення : 19.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29275732
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рукав ELASTIC SUPER NOVA 102 мм- ID: UA-2026-04-27-011999-a
- Дата створення : 27.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29042346
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Врізка d=40*1/2" внутріш. (STR ПНД); Врізка d=63*1/2" внутріш. (STR ПНД); Муфта...×-
Врізка d=40*1/2" внутріш. (STR ПНД); Врізка d=63*1/2" внутріш. (STR ПНД); Муфта d=25х1/2"зовнішня (ПНД STR); Муфта d=40*40 (ПНД STR); Муфта d=63х40 (ПНД STR); Муфта d=90х63 (ПНД STR); Муфта d=32х1/2" зовнішня (ПНД STR); Шланг гофрований d=50 мм (Туреччина); Шланг д-25 чорний 6 бар (ПНД, STR)
- ID: UA-2026-04-08-015036-a
- Дата створення : 08.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28870526
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба ПЕ100 SDR-11, засувка клинообразна з обгумованим клином, відвід (коліно) 90 °сталеве...×-
Труба ПЕ100 SDR-11, засувка клинообразна з обгумованим клином, відвід (коліно) 90 °сталеве, фланець сталевий приварний, перехід сталевий, трійник терморезисторний PE100 SDR11, коліно, муфта, редукція, сідловий трійник, втулка ПЕ100SDR11 з фланцем, обтискна муфта
- ID: UA-2025-11-18-017661-a
- Дата створення : 18.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27173233
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Адаптер універсальний фланцевий чавунний, муфта універсальна чавунна, хомут нержавіючий ре...×-
Адаптер універсальний фланцевий чавунний, муфта універсальна чавунна, хомут нержавіючий ремонтний для труб
- ID: UA-2025-11-11-018076-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27085239
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба металева д.219*8 мм; фланець стальний, глухий д,300мм на Ру10; фланець стальний, пла...×-
Труба металева д.219*8 мм; фланець стальний, глухий д,300мм на Ру10; фланець стальний, плаский д,65мм на Ру10; перехід стальний, приварний д 219*108мм; перехід стальний, приварний д 219*89мм; перехід стальний, приварний д 108*89мм; перехід стальний, приварний д 108*65мм; коліно стальне, приварне д.108*6 90 град.; фланець стальний, плаский приварний д,100мм Ру16; перехід стальний, приварний д 325*219мм; труба ПЕ д.25; муфта д.63/2’ (50) нар.; відвід ( кут) д.63/63 90 град.; хомут-врізка сідловий 63/1/2; хомут-врізка сідловий 110/1/2
- ID: UA-2025-07-01-006302-a
- Дата створення : 01.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25758762
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відвод ПЕ 100 SDR 11 90° Д - 110мм, відвод ПЕ 100 SDR 17 90° Д - 110мм, коліно ПЕ 100 SDR...×-
Відвод ПЕ 100 SDR 11 90° Д - 110мм, відвод ПЕ 100 SDR 17 90° Д - 110мм, коліно ПЕ 100 SDR 11-110 45˚, терморезисторне, коліно ПЕ 100 SDR 17-110 90˚, терморезисторне, коліно ПЕ 100 SDR 11-160 45˚, терморезисторне, коліно терморезисторне 45° ДУ-90, коліно терморезисторне 90° ДУ-90, перехід терморез. ПЕ Ду 110х90, трійник ПЕ 100 SDR 11-110, терморезисторний, стиковий, трійник ПЕ 100 SDR 17 д 110, труба ПЕ 100 SDR 17 110*6,6, сідельцевий хомут для труб ПЕ/ПВХ різьбов,внутр. різьба 110/1", сідельцевий хомут для труб ПЕ/ПВХ різьбов,внутр. різьба 110/1 1/4" , сідельцевий хомут для труб ПЕ/ПВХ різьбов, внутр. різьба 110/1 1/2", сідельцевий хомут для труб ПЕ/ПВХ різьбов, внутр. різьба 110/2" , фланцеве з'єднання ПЕ 110*4" , фланцеве з'єднання ПЕ 90*4", коліно стикове Ø 110/45° лите ПЕ SDR17, Труба Ø110мм SDR17 ПЕ100( в бухті), коліно стикове Ø 110/90° лите ПЕ SDR17
- ID: UA-2025-03-04-014502-a
- Дата створення : 04.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24610104
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Перехід редукційний 250-225 мм терморезисторний (в комплекті: муфта терморезисторна ПЕ Ду...×-
Перехід редукційний 250-225 мм терморезисторний (в комплекті: муфта терморезисторна ПЕ Ду 250 SDR11, муфта терморезисторна ПЕ Ду 225 SDR11); засувка чавунна клинова Ду 250, Ру 10; фланець сталевий Ду250, Ру 10; фланець сталевий Ду200, Ру 10; перехід редуційний терморезисторний Ду250-Ду200 (в комплекті: муфта терморезисторна ПЕ Ду 250 SDR11, ПЕ Ду 200 SDR11); перехід сталевий Ø 325x7-250x7; втулка ПЕ Ду200 SDR11 подовжена; фланець плоский сталевий для втулки Ду200; коліно ПЕ Ду 250x45°; коліно ПЕ Ду 250x90° ; втулка ПЕ під фланець Дн 315 SDR17; фланець вільний до втулки ПЕ Ду315 (фл.Ду 300); муфта терморез. ПЕ Ду 250 SDR11; перехід стиковий литий Дн315 x 250 SDR17
- ID: UA-2025-02-17-014442-a
- Дата створення : 17.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24456546
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фланець приварний 100 мм діаметр, фланець приварний 65 мм діаметр, перехід редукційний 250...×-
Фланець приварний 100 мм діаметр, фланець приварний 65 мм діаметр, перехід редукційний 250-225 мм терморезисторний (в комплекті: муфта терморезисторна ПЕ Ду 250 SDR11, муфта терморезисторна ПЕ Ду 225 SDR11), перехід сталевий 100*65 мм, перехід сталевий 200*100мм, коліно 90 град 225 ПЕ стикове, кран триходовий 15 мм, заглушка еліптична 200мм, засувка клинова фланцева 100 мм, засувка клинова фланцева 200 мм, зворотній клапан підйомний фланцевий 100 мм, коліно сталеве 90 град 200мм, коліно сталеве 45 град 100 мм, коліно сталеве 90 град 100 мм, засувка чавунна клинова Ду 250, Ру 10, фланець сталевий Ду250, Ру 10, фланець сталевий Ду200, Ру 10, перехід редуційний терморезисторний Ду250-Ду200 (в комплекті: муфта терморезисторна ПЕ Ду 250 SDR11, ПЕ Ду 200 SDR11), перехід сталевий Ø 325x7-250x7, втулка ПЕ Ду200 SDR11 подовжена, фланець плоский сталевий для втулки Ду200, коліно ПЕ Ду 250x45°, муфта універсальна чавунна м100 PN 10/16 Dn 150 (158-182), муфта універсальна чавунна м100 PN 10/16 Dn 250 (271-289), засувка з обгумованим клином фланцева PN16/DN80, засувка з обгумованим клином фланцева PN16/DN100, засувка чавунна фланцева клинова РУ10/ДУ100, хомут ремонтний PN16/DN108-118, L300, хомут ремонтний PN16/DN151-161, L300, хомут ремонтний PN16/DN248-258, L300
- ID: UA-2024-11-21-014973-a
- Дата створення : 21.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23350959
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба та супутні вироби- ID: UA-2024-10-31-011957-a
- Дата створення : 31.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23093791
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба та супутні вироби- ID: UA-2024-10-15-015465-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22903033
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хомут нержавіючий ремонтний для труб L300 ДУ 151-161- ID: UA-2024-10-15-013993-a
- Дата створення : 15.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22901710
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Труба п\е 110х6,6 питна (Ру=10) (100м); SDR 17; ПЕ 100- ID: UA-2024-08-09-007601-a
- Дата створення : 09.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22278559
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ" ЄДРПОУ: 41615585ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -