-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби- ID: UA-2026-09-03-007840-a
- Дата створення : 03.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30281262
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 16 днів (до 21.09.26 12:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сталеві деталі трубопроводів- ID: UA-2026-08-06-010085-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30016158
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби з поліетилену- ID: UA-2026-08-06-009816-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30015885
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 8 днів назад
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Відводи сталеві безшовні приварні- ID: UA-2026-07-28-003522-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29926068
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відводи сталеві безшовні приварні- ID: UA-2026-05-27-009493-a
- Дата створення : 27.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29358318
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби з поліетилену- ID: UA-2026-04-22-012831-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28996191
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві безшовні- ID: UA-2026-04-22-011668-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28995030
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві- ID: UA-2026-04-22-010813-a
- Дата створення : 22.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28994190
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сталеві безшовні труби- ID: UA-2026-04-15-011344-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28926310
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сталеві деталі трубопроводів- ID: UA-2026-03-13-004812-a
- Дата створення : 13.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28597232
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи трубопроводів з поліпропілену- ID: UA-2026-03-11-008952-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28570896
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві безшовні- ID: UA-2026-02-18-001984-a
- Дата створення : 18.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28340637
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труби сталеві зварні, квадратні, профільні- ID: UA-2026-02-13-009801-a
- Дата створення : 13.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28300543
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Елементи трубопроводів з латуні та металопластику- ID: UA-2026-02-11-012028-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28270574
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Відвід сталевий- ID: UA-2026-02-11-008392-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28266942
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом» ЄДРПОУ: 05425046ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиЗавершена -