-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (профнастил, планка стартова, мат, RAL 7016) за кодом ДК:021:2015:...×-
Конструкційні матеріали (профнастил, планка стартова, мат, RAL 7016) за кодом ДК:021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
- ID: UA-2026-08-31-013507-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246679
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Конструкційні матеріали (профнастил (глянець RAL 7016, глянець RAL 3005, мат RAL 7016), пл...×-
Конструкційні матеріали (профнастил (глянець RAL 7016, глянець RAL 3005, мат RAL 7016), планка конька, вітрова планка, підринвова планка, надринвова планка) за кодом ДК:021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2026-07-07-005323-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29748400
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кут з полімерним покриттям 50*50*2000 зовнішній RAL 7016 за кодом ДК 021:2015 – 44110000-4...×-
Кут з полімерним покриттям 50*50*2000 зовнішній RAL 7016 за кодом ДК 021:2015 – 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2024-11-18-014222-a
- Дата створення : 18.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23296066
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкці...×-
Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2024-11-05-015442-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23140522
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкці...×-
Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2024-11-05-006978-a
- Дата створення : 05.11.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23132122
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкці...×-
Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2024-10-04-006866-a
- Дата створення : 04.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22794089
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкці...×-
Профнастил та супутні матеріали в асортименті за кодом ДК 021:2015: 44110000-4 «Конструкційні матеріали»
- ID: UA-2024-09-10-013235-a
- Дата створення : 10.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22545253
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області ЄДРПОУ: 23312469ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена