-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500 "Ольшанка" фасува...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500 "Ольшанка" фасування 25 кг для плавального басейну "Дельфін" Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2026-03-20-008061-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28676943
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент фасований 25 кг. для Південноукраї...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент фасований 25 кг. для Південноукраїнського ліцею №4 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-06-25-001621-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25705300
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500, плитка для підлоги 42х42 см, плитка для стін 25х50 см для закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
- ID: UA-2024-05-16-000698-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21570416
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом (Цемент М-500 "Ольшанка" для ЗДО№2,3,8,СЮТ))
- ID: UA-2023-06-22-007069-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18202851
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом (Цемент М-500 25 кг. для Іванівської гімназії,Костянтинівського ЗДО))
- ID: UA-2023-06-22-005437-a
- Дата створення : 22.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18201239
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом (Цемент М-500 для Костянтинівської гімназії)
- ID: UA-2023-03-27-001991-a
- Дата створення : 27.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17338890
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Матеріали, будівельні матеріали, інвентар та інструменти для проведення ремонтних робіт господарським способом (Цемент М-500 "Ольшанка" для Южноукраїнських ліцеїв:№2,3,4, ДНЗ №2, Міжшкільного ресурсного центру)
- ID: UA-2023-03-24-005915-a
- Дата створення : 24.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17331366
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021 2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500 для закладів загальної сер...×-
ДК 021 2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500 для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
- ID: UA-2022-08-02-004937-a
- Дата створення : 02.08.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15014176
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент-400 для каб. №303 ЮЗШ №3)- ID: UA-2021-07-14-006025-c
- Дата створення : 14.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10714139
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4- Конструкційні матеріали (Цемент для ЮЗШ №2)- ID: UA-2021-07-05-006026-c
- Дата створення : 05.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10581732
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент в асортименті для закладів загально...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент в асортименті для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
- ID: UA-2021-06-24-005561-c
- Дата створення : 24.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10471660
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент в асотименті для закладів загальної...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент в асотименті для закладів загальної середньої освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
- ID: UA-2021-06-23-009220-c
- Дата створення : 23.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10453390
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500 25 кг, СМ-11 для ЮЗШ№2)- ID: UA-2020-09-17-010926-a
- Дата створення : 17.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6347141
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04653220ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Кахель для підлоги 400*400, кахель для підлоги 400*4...×-
44110000-4 - Конструкційні матеріали (Кахель для підлоги 400*400, кахель для підлоги 400*400 Моно, цемент М-400 кг 25 кг для ДНЗ№6)
- ID: UA-2020-09-11-010273-b
- Дата створення : 11.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6264716
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04653220ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали (цемент М-400 25 кг для ДНЗ №2, ЦРД "Гармонія", ЮЗШ №1)- ID: UA-2020-07-28-001555-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5729287
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 04653220ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -