-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111500-6 каучукова теплоізоляція для...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111500-6 каучукова теплоізоляція для труб) придбання товарів для підготовки до осінньо-зимового періоду)
- ID: UA-2026-08-20-005491-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30143182
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 4 дні назад
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44111000-1 Піна монтажна, всесезонна (при...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44111000-1 Піна монтажна, всесезонна (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом)
- ID: UA-2026-06-30-002966-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29686142
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44115200-1 Клейка стрічка (придбання буд...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44115200-1 Клейка стрічка (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом)
- ID: UA-2026-06-30-002855-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29686039
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44110000-4 Лінолеум (придбання господарсь...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44110000-4 Лінолеум (придбання господарських товарів для проведення ремонтних робіт господарським способом в закладах освіти)
- ID: UA-2026-06-30-002385-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29685563
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44115200-1 Клейка стрічка, 44115200-Стріч...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44115200-1 Клейка стрічка, 44115200-Стрічка клейка, малярна (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом )
- ID: UA-2026-06-17-001809-a
- Дата створення : 17.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29560331
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44115200-1 Стрічка клейка пакувальна армо...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44115200-1 Стрічка клейка пакувальна армована (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом )
- ID: UA-2026-06-15-007283-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29537465
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали- ID: UA-2026-05-08-002879-a
- Дата створення : 08.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29160527
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44110000-4 Ламінат, 44110000-4 Лінолеум; 4...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44110000-4 Ламінат, 44110000-4 Лінолеум; 44110000-4 Підкладка під ламінат (придбання господарських товарів для проведення ремонтних робіт господарським способом в закладах дошкільної освіти)
- ID: UA-2025-05-09-007299-a
- Дата створення : 09.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25254117
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44110000-4 Ламінат, 44110000-4 Підкладка п...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44110000-4 Ламінат, 44110000-4 Підкладка під ламінат (придбання товарів для закладу освіти)
- ID: UA-2025-04-23-006660-a
- Дата створення : 23.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25090710
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44111000-1 Піна монтажна, вогнестійка (пр...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44111000-1 Піна монтажна, вогнестійка (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом )
- ID: UA-2024-09-03-010775-a
- Дата створення : 03.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22475871
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 2
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44111000-1 Піна монтажна, вогнестійка (п...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали ( 44111000-1 Піна монтажна, вогнестійка (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом )
- ID: UA-2024-08-19-009861-a
- Дата створення : 19.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22351138
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги відміненоТорги відмінено -
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111000-1 Шпаклівка стартова; 44111000-...×-
ДК 021:2015 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111000-1 Шпаклівка стартова; 44111000-1 Шпаклівка фінішна; 44111800-9 Розчини будівельні; 44111000-1 Гідроізоляційна суміш; 44110000-4 Клей для плитки; 44111400-5 Фарби (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом))
- ID: UA-2023-07-20-001007-a
- Дата створення : 20.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18451597
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111000-1 Шпаклівка стартова; 44111000...×-
ДК 021:2015 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44111000-1 Шпаклівка стартова; 44111000-1 Шпаклівка фінішна; 44111800-9 Розчини будівельні; 44111000-1 Гідроізоляційна суміш; 44110000-4 Клей для плитки; 44111400-5 Фарби (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом))
- ID: UA-2023-07-12-010824-a
- Дата створення : 12.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18388882
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44112230-9 Лінолеум; 44111000-1 Шпаклів...×-
ДК 021:2015 44110000-4 — Конструкційні матеріали (44112230-9 Лінолеум; 44111000-1 Шпаклівка стартова; 44111000-1 Шпаклівка фінішна; 44111000-1 Ґрунтовка глибокопроникна; 44111520-2 Плити OSB (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом))
- ID: UA-2023-06-29-002031-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18270958
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (44112200-0 Ламінат; 44112200-0 Підкладка...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (44112200-0 Ламінат; 44112200-0 Підкладка під ламінат (придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом))
- ID: UA-2023-03-20-010506-a
- Дата створення : 20.03.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17285340
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 39833860ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -