-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум GRABO Astral Color 4235-462-5 (...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум GRABO Astral Color 4235-462-5 (дерево), клас 32, 2,5м для плавального басейну "Дельфін" Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2026-08-06-000998-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30007178
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Портландцемент CEM І 42,5 N/R (ПЦ-I 500)...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Портландцемент CEM І 42,5 N/R (ПЦ-I 500), ДСТУ Б EN 197, мішок паперовий 25 кг, клей для плитки, цементна основа, мішок, 25 кг для закладів освіти Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2026-07-02-008720-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29717960
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум GRABO Astral Color 4235-462-5 (...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум GRABO Astral Color 4235-462-5 (дерево) клас 32 ширина 3.5 м., лінолеум GRABO Astral Color 4235-462-5 (дерево) клас 32 ширина 4 м. для закладу дошкільної освіти №6 "Світлячок", лінолеум GRABO Astral Color 4235-462-5 (дерево) клас 32 ширина 3 м. для ЦРД "Гармонія" Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2026-06-23-011230-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29626652
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500/ ПЦ I-500Р/ 25кг TORGBUD Po...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500/ ПЦ I-500Р/ 25кг TORGBUD Polimin для закладів освіти Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2026-06-19-000770-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29588211
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500 "Ольшанка" фасува...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Цемент М-500 "Ольшанка" фасування 25 кг для плавального басейну "Дельфін" Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2026-03-20-008061-a
- Дата створення : 20.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28676943
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум TARKETT SPARK - Bolton 1 для Пі...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум TARKETT SPARK - Bolton 1 для Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-09-04-000347-a
- Дата створення : 04.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26323651
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент фасований 25 кг. для Південноукраї...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Цемент фасований 25 кг. для Південноукраїнського ліцею №4 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-06-25-001621-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25705300
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум TARKETT FORCE- Canasta 3, ширин...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум TARKETT FORCE- Canasta 3, ширина 3 метри для Південноукраїнського ліцею №1 ім. Захисників Вітчизни Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-06-18-002276-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25635493
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
- 1
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум TARKETT FORCE- Canasta 3, ширин...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум TARKETT FORCE- Canasta 3, ширина 3 метри для Південноукраїнського ліцею №4 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-05-12-008841-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25270349
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE- Canvas 1-3 м (TARKETT) д...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум FORCE- Canvas 1-3 м (TARKETT) для приміщення 2-В класу Південноукраїнського ліцею №1 ім. Захисників Вітчизни Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-03-14-009873-a
- Дата створення : 14.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24719774
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум TARKETT FORCE- Canasta 3, ширин...×-
ДК 021:2015 44110000-4 - Конструкційні матеріали (Лінолеум TARKETT FORCE- Canasta 3, ширина 3 метри для Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-03-05-000531-a
- Дата створення : 05.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24611388
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум Blactex White Oak для Інклюзивно-...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум Blactex White Oak для Інклюзивно-ресурсного центру Південноукраїнської міської ради)
- ID: UA-2025-02-28-002982-a
- Дата створення : 28.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24573708
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка керамічна Ленокс 20*60 см для плава...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Плитка керамічна Ленокс 20*60 см для плавального басейну "Дельфін" Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради )
- ID: UA-2025-02-11-008603-a
- Дата створення : 11.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24388851
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Утеплювач SWEETONDALE ТЕХНО фольгінірова...×-
ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (Утеплювач SWEETONDALE ТЕХНО фольгінірований рулон 35 (3 см) 9,6 м.кв.20712 для Південноукраїнського ліцею №2 Південноукраїнської міської ради з метою реалізації спільного з Дитячим фондом Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання грошової допомоги закладам загальної середньої освіти на 2024/2025 навчальний рік)
- ID: UA-2025-01-31-002359-a
- Дата створення : 31.01.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24261454
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500...×-
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали (Лінолеум ширина 3 метри, цемент марка 500, плитка для підлоги 42х42 см, плитка для стін 25х50 см для закладів освіти Южноукраїнської міської територіальної громади)
- ID: UA-2024-05-16-000698-a
- Дата створення : 16.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21570416
ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиЗавершена -