-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
за Код ДК 021:2015 43830000-0 «Електричні інструменти» 1. Акумуляторна пила Procraft PK...×-
за Код ДК 021:2015 43830000-0 «Електричні інструменти» 1. Акумуляторна пила Procraft PKA42Li (або еквівалент) 2. Фен промисловий PROCRAFT PH-2100 (або еквівалент) 3. Акумуляторна викрутка DWT ASCP-04 IMC (або еквівалент) 4. Акумуляторна болгарка Stromo AGA216 (або еквівалент) 5. Шліфувальна машина Procraft PBS1400 (або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-11-011287-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30054952
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
43830000-0 «Електричні інструменти» 1. Електролобзик Makita 4329 (або еквівалент) 2....×-
43830000-0 «Електричні інструменти» 1. Електролобзик Makita 4329 (або еквівалент) 2. Болгарка Bosch Professional GWS 9-125 S (або еквівалент) 3. Болгарка Metabo W 2200-230 (або еквівалент) 4. Перфоратор мережевий DeWALT D25133K (або еквівалент) 5. Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD708D2T (або еквівалент) 6. Фрезерний верстак Bosch POF 1400 ACE (або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-11-008085-a
- Дата створення : 11.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30051730
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 10 днів назад
-
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
ДК 021:2015 - 43830000-0 «Електричні інструменти» -Акумуляторна пила Procraft PKA42Li (а...×-
ДК 021:2015 - 43830000-0 «Електричні інструменти» -Акумуляторна пила Procraft PKA42Li (або еквівалент) -Фен промисловий PROCRAFT PH-2100 (або еквівалент) -Акумуляторна викрутка DWT ASCP-04 IMC (або еквівалент) -Акумуляторна болгарка Stromo AGA216 (або еквівалент) -Шліфувальна машина Procraft PBS1400 (або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-30-009365-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29956114
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
за ДК 021:2015 - 43830000-0 «Електричні інструменти»: -Електролобзик Makita 4329 (або екв...×-
за ДК 021:2015 - 43830000-0 «Електричні інструменти»: -Електролобзик Makita 4329 (або еквівалент) -Болгарка Bosch Professional GWS 9-125 S (або еквівалент) -Болгарка Metabo W 2200-230 (або еквівалент) -Перфоратор мережевий DeWALT D25133K (або еквівалент) -Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD 708 (або еквівалент) -Фрезерний верстак Bosch POF 1400 ACE (або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-30-007946-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954732
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
1. Торцювальна пила Makita LS0816F (або еквівалент), 2. Електролобзик Makita 4329 (або екв...×-
1. Торцювальна пила Makita LS0816F (або еквівалент), 2. Електролобзик Makita 4329 (або еквівалент), 3. Акумуляторна пила Procraft PKA42Li (або еквівалент), 4. Болгарка Bosch Professional GWS 9-125 S (або еквівалент), 5. Болгарка Metabo W 2200-230 (або еквівалент), 6. Перфоратор мережевий DeWALT D25133K (або еквівалент), 7. Фен промисловий PROCRAFT PH-2100 (або еквівалент), 8. Акумуляторна викрутка DWT ASCP-04 IMC (або еквівалент), 9. Дриль-шуруповерт акумуляторний DeWALT DCD708D2T (або еквівалент), 10. Акумуляторна болгарка Stromo AGA216 (або еквівалент). за кодом ДК: 43830000-0: «Електричні інструменти»
- ID: UA-2026-06-15-010031-a
- Дата створення : 15.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29540218
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Монтажна пила по металу Bosch GCO 14-24 J Professional (або еквівалент) Мішкозашивальна м...×-
Монтажна пила по металу Bosch GCO 14-24 J Professional (або еквівалент) Мішкозашивальна машинка Keestar KP3000 (або еквівалент)
- ID: UA-2026-05-07-012208-a
- Дата створення : 07.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29154504
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Монтажна пила по металу Bosch GCO 14-24 J Professional (або еквівалент) Мішкозашивальна ма...×-
Монтажна пила по металу Bosch GCO 14-24 J Professional (або еквівалент) Мішкозашивальна машинка Keestar KP3000 (або еквівалент) ДК 021:2015: 43830000-0 «Електричні інструменти».
- ID: UA-2026-04-17-011788-a
- Дата створення : 17.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28955123
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Монтажна пила по металу Bosch GCO 14-24 J Professional (або еквівалент); Мішкозашивальна м...×-
Монтажна пила по металу Bosch GCO 14-24 J Professional (або еквівалент); Мішкозашивальна машинка Keestar KP3000 (або еквівалент) за ДК 021:2015: 43830000-0 «Електричні інструменти»
- ID: UA-2026-03-31-011913-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28783079
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Шліфмашина кутова д.180 з плавним пуском GWS 2200 BOSCH 06018C0320 (або еквівалент) Болгар...×-
Шліфмашина кутова д.180 з плавним пуском GWS 2200 BOSCH 06018C0320 (або еквівалент) Болгарка д.125 (кутова шліфмашина) Makita GA5030R (або еквівалент) Кутова шліфмашина Makita GA9070X1 (або еквівалент) Дриль Metabo BE 850-2 600573000(або еквівалент) Акумуляторний ударний шуруповерт DeWALT DCF850D2T, 2 акб 18V XR Li-lon Li-lon 2 Ah (або еквівалент) за ДК 021:2015 — 43830000-0 «Електричні інструменти»
- ID: UA-2026-03-11-014822-a
- Дата створення : 11.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28576754
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 «Електричні інструменти» Акумуляторна шліфмашина Dnipro-M DGA-201 (без АКБ та З...×-
43830000-0 «Електричні інструменти» Акумуляторна шліфмашина Dnipro-M DGA-201 (без АКБ та ЗП) Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-201НВС(без АКБ та ЗП)
- ID: UA-2025-05-29-003910-a
- Дата створення : 29.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25450121
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 «Електричні інструменти» Акумуляторна шліфмашина Dnipro-M DGA-201 (без АКБ та З...×-
43830000-0 «Електричні інструменти» Акумуляторна шліфмашина Dnipro-M DGA-201 (без АКБ та ЗП), Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-201НВС(без АКБ та ЗП)
- ID: UA-2025-05-19-013301-a
- Дата створення : 19.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25344333
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
43830000-0 «Електричні інструменти» Акумуляторна шліфмашина Dnipro-M DGA-201 (без АКБ та З...×-
43830000-0 «Електричні інструменти» Акумуляторна шліфмашина Dnipro-M DGA-201 (без АКБ та ЗП) Акумуляторний дриль-шуруповерт Dnipro-M CD-201НВС(без АКБ та ЗП)
- ID: UA-2025-05-12-009401-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25270891
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
ДК 021:2015 - 43830000-0 «Електричні інструменти» Кутова шліфмашинка мережева Dnipro-M GL...×-
ДК 021:2015 - 43830000-0 «Електричні інструменти» Кутова шліфмашинка мережева Dnipro-M GL-160SE (або еквівалент); Шурупокрут акумуляторний CD 18-2 B Li-Ion STARK (або еквівалент); Перфоратор мережевий Stark RH-930 PROFI (або еквівалент).
- ID: UA-2024-10-03-013433-a
- Дата створення : 03.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22786730
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
43830000-0 - Електричні інструмент 1. Пила торцювальна Metabo KGS 315 PLUS; 2. Шліфмашина...×-
43830000-0 - Електричні інструмент 1. Пила торцювальна Metabo KGS 315 PLUS; 2. Шліфмашина кутова акумуляторна DeWALT DCG409T1; 3. Індукційний нагрівач для болтів 3000 Вт, SH-300W.
- ID: UA-2024-09-03-008046-a
- Дата створення : 03.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22473187
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Екологічні вимоги
ДК 021:2015-43830000-0 «Електричні інструменти» - Гайковерт ударний акумуляторний DeWALT...×-
ДК 021:2015-43830000-0 «Електричні інструменти» - Гайковерт ударний акумуляторний DeWALT DCF900P2T (або еквівалент); - Кутова шліфувальна машина MAKITA GA5030 (або еквівалент); - Кутова шліфувальна машина MAKITA GA7070Х1 (або еквівалент); - Дриль MAKITA DP4010 (або еквівалент).
- ID: UA-2024-03-05-007582-a
- Дата створення : 05.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20929470
Військова частина А3160 ЄДРПОУ: 26614001ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиЗавершена -