-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер повітря Sinclair Keyon SIH/SOH-12BIK (ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, к...×-
Кондиціонер повітря Sinclair Keyon SIH/SOH-12BIK (ДК 021:2015 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої)
- ID: UA-2025-07-28-005858-a
- Дата створення : 28.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25987098
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Елемента системи гарячого водопостачання (ГВП) з використанням відновлювальних джерел» ДК...×-
«Елемента системи гарячого водопостачання (ГВП) з використанням відновлювальних джерел» ДК 021:2015 - 42510000-8 (42161000-5 — Водонагрівальні бойлери)
- ID: UA-2021-06-02-005838-c
- Дата створення : 02.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10160608
ДК 021:2015: 42512000-8 Установки для кондиціювання повітряЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
«Елемента системи гарячого водопостачання (ГВП) з використанням відновлювальних джерел» ДК...×-
«Елемента системи гарячого водопостачання (ГВП) з використанням відновлювальних джерел» ДК 021:2015 - 42510000-8 (42161000-5 — Водонагрівальні бойлери)
- ID: UA-2021-05-14-003833-b
- Дата створення : 14.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9878186
ДК 021:2015: 42512000-8 Установки для кондиціювання повітряТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер- ID: UA-2018-07-11-000357-c
- Дата створення : 11.07.18
- Внутрішній номер закупівлі: 2165616
ДК 021:2015: 42512200-0 Настінні кондиціонери повітряЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонери- ID: UA-2018-05-08-000682-b
- Дата створення : 08.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1954856
ДК 021:2015: 42512200-0 Настінні кондиціонери повітряЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кондиціонер С&H S09XN7- ID: UA-2018-05-08-000642-b
- Дата створення : 08.05.18
- Внутрішній номер закупівлі: 1954760
ДК 021:2015: 42512200-0 Настінні кондиціонери повітряЗавершена -