-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Комплектуючі та ЗІП до кондиціонерів). РПЗ - 9.219
- ID: UA-2026-08-28-001104-a
- Дата створення : 28.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30220601
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 5 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодил...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Холодильна шафа лабораторна). РПЗ - 9.300.
- ID: UA-2026-06-18-004293-a
- Дата створення : 18.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29577408
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Комплектуючі до кондиціонерів). РПЗ - 9.309.
- ID: UA-2026-06-11-008424-a
- Дата створення : 11.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29510071
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодил...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Холодильна шафа лабораторна). РПЗ - 9.300.
- ID: UA-2026-05-20-001169-a
- Дата створення : 20.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29277123
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холоди...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери). РПЗ - 9.298
- ID: UA-2026-05-06-010898-a
- Дата створення : 06.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29137817
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар-код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне...×-
Товар-код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Комплектуючі та ЗІП до кондиціонерів). РПЗ- 9.219
- ID: UA-2026-04-15-004168-a
- Дата створення : 15.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28919200
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (ЗІП до холодильного обладнання). РПЗ - 9.5
- ID: UA-2026-02-25-002892-a
- Дата створення : 25.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28420038
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код 42510000-4 по ДК 021:2015 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне об...×-
Товар - код 42510000-4 по ДК 021:2015 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Блоки теплообмінні). РПЗ - 9.653
- ID: UA-2025-12-10-007194-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27485354
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холоди...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Фільтроелемент). РПЗ - 9.381.
- ID: UA-2025-11-14-006941-a
- Дата створення : 14.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27127042
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Комплектуючі та ЗІП до кондиціонерів). РПЗ - 9.587
- ID: UA-2025-11-11-000985-a
- Дата створення : 11.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27068242
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери). РПЗ - 9.608
- ID: UA-2025-10-15-013386-a
- Дата створення : 15.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26768142
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Фільтроелемент). (РПЗ: 9.381)
- ID: UA-2025-09-26-001713-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26565274
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар-код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне...×-
Товар-код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери), РПЗ-9.551
- ID: UA-2025-09-15-000558-a
- Дата створення : 15.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26425753
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодиль...×-
Товар - код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 – Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Холодильники лабораторні). РПЗ - 9.356
- ID: UA-2025-08-06-000770-a
- Дата створення : 06.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26061098
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Товар -код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильн...×-
Товар -код CPV 42510000-4 по ДК 021:2015 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої (Кондиціонери). РПЗ - 9.377
- ID: UA-2025-06-25-012255-a
- Дата створення : 25.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25715934
ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїЗавершена -