x
 
Обрати
42510000-4 - Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    Кондиціонери
    • ID: UA-2026-08-11-007745-a
    • Дата створення : 11.08.26
    • Внутрішній номер закупівлі: 30051392
    ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
    Призупинено

    375 000.00 UAH без ПДВ
    • Відкриті торги з особливостями
    • КЕП
    Кондиціонери
    • ID: UA-2026-07-02-005489-a
    • Дата створення : 02.07.26
    • Внутрішній номер закупівлі: 29714741
    ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
    Торги не відбулися

    375 000.00 UAH без ПДВ
    Торги не відбулися
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    Кондиціонер SKYLUX SK - 09CDI
    • ID: UA-2025-07-18-006758-a
    • Дата створення : 18.07.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 25917391
    ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
    Завершена

    14 500.00 UAH без ПДВ
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    Кондиціонер Osaka ST-07HH Elite
    • ID: UA-2025-07-02-008148-a
    • Дата створення : 02.07.25
    • Внутрішній номер закупівлі: 25773254
    ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
    Завершена

    11 800.00 UAH без ПДВ
    • Закупівля без використання електронної системи
    • КЕП
    • Без аукціону
    Кондиціонери
    • ID: UA-2021-07-16-006043-b
    • Дата створення : 16.07.21
    • Внутрішній номер закупівлі: 10752291
    ДК 021:2015: 42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристрої
    Завершена

    49 985.00 UAH без ПДВ