-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зворотній клапан фланцевий; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та...×-
Зворотній клапан фланцевий; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-09-02-003538-a
- Дата створення : 02.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30262367
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Засувки, крани; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пр...×-
Засувки, крани; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-06-23-012670-a
- Дата створення : 23.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29628101
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Зворотній клапан фланцевий; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та...×-
Зворотній клапан фланцевий; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-21-011377-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29302242
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за...×-
Кран; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-05-01-001503-a
- Дата створення : 01.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29086056
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Засувки з обгумованним клином фланцеві; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентил...×-
Засувки з обгумованним клином фланцеві; 42130000-9 - Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-04-21-002712-a
- Дата створення : 21.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28972971
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран газовий 1/2";42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подіб...×-
Кран газовий 1/2";42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-03-19-013308-a
- Дата створення : 19.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28666657
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран д.15;42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої...×-
Кран д.15;42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2026-02-12-000471-a
- Дата створення : 12.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28275811
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за...×-
Крани; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-10-08-003261-a
- Дата створення : 08.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26677379
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за...×-
Кран; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-08-28-001262-a
- Дата створення : 28.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26264446
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крани; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за...×-
Крани; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-08-01-004566-a
- Дата створення : 01.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26028797
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура 10мм А 500 6м – 72 пог.м.; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, кла...×-
Арматура 10мм А 500 6м – 72 пог.м.; 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-06-13-010106-a
- Дата створення : 13.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25602493
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Арматура трубопровідна;42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подіб...×-
Арматура трубопровідна;42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2025-06-05-012630-a
- Дата створення : 05.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25524672
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран в/н О15 -2шт., за (ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 42130000-9 Арматура...×-
Кран в/н О15 -2шт., за (ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої)
- ID: UA-2025-06-02-000094-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25469819
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кран 2ВВ -1шт. за ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани...×-
Кран 2ВВ -1шт. за ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2025-03-31-002152-a
- Дата створення : 31.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24864618
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
3-х ходовий обертовий клапан, фланцевий, DN125, Kvs 250 м3/г -1шт., електропривід, поворот...×-
3-х ходовий обертовий клапан, фланцевий, DN125, Kvs 250 м3/г -1шт., електропривід, поворотний, трьохточковий, 230V AC-1шт. за ДК 021:2015 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
- ID: UA-2025-03-13-007740-a
- Дата створення : 13.03.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24702867
ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїЗавершена -