-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси відцентрові (42122430-3) (код ДК 021:2015:42120000-6-Насоси та компресори)- ID: UA-2023-04-07-006319-a
- Дата створення : 07.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17444107
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 00185382ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Насос Grundfos UPS80-120 F (42122000-0) (ДК 021:2015:42120000-6-Насоси та компресори) для...×-
Насос Grundfos UPS80-120 F (42122000-0) (ДК 021:2015:42120000-6-Насоси та компресори) для реалізації проектів “Реконструкція котельні 66-го кварталу з встановленням 2-х твердопаливних котлів загальною потужністю 2,0 Мвт за адресою вул.Паркова, 2а в м.Нововолинськ Волинської області”, “Реконструкція котельні 15-го мікрорайону з встановленням 2-х твердопаливних котлів загальною потужністю 2,0 Мвт за адресою вул.Луцька, 25Г в м.Нововолинськ Волинської області”
- ID: UA-2022-09-30-007576-a
- Дата створення : 30.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15474880
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 00185382ДК 021:2015: 42122000-0 НасосиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Насос (42122400-4) (код ДК 021:2015:42120000-6- Насоси та компресори)- ID: UA-2021-01-20-006522-b
- Дата створення : 20.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8193792
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 00185382ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Насосний агрегат CMF 8-25T, відповідний код 42122400-4-Відцентрові насоси та підіймачі рід...×-
Насосний агрегат CMF 8-25T, відповідний код 42122400-4-Відцентрові насоси та підіймачі рідин, код 42120000-6-Насоси та компресори за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
- ID: UA-2020-09-22-002385-a
- Дата створення : 22.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6401632
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 00185382ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:42120000-6-Насоси та компресори (Кришка до насосу TM NEP CMF-8-25 T і торцеве...×-
ДК 021:2015:42120000-6-Насоси та компресори (Кришка до насосу TM NEP CMF-8-25 T і торцеве ущільнення до насосу TM NEP CMF-8-25 T)
- ID: UA-2020-06-24-000337-c
- Дата створення : 24.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5381391
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 00185382ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015, 42120000-6 - Насоси та компресори (Насосний агрегат TKF 65-160 15 кВт 3000 об...×-
ДК 021-2015, 42120000-6 - Насоси та компресори (Насосний агрегат TKF 65-160 15 кВт 3000 об/хв)
- ID: UA-2020-02-03-003075-a
- Дата створення : 03.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4422866
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 00185382ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021-2015, 42122000-0 - Насоси (Насос ETN 125-100-250 GGSAA11GA311002B, насос Д200-36 з...×-
ДК 021-2015, 42122000-0 - Насоси (Насос ETN 125-100-250 GGSAA11GA311002B, насос Д200-36 з двигуном37/1500 АИР 200 М4 ІМ1081)
- ID: UA-2020-01-17-001601-b
- Дата створення : 17.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4307718
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради ЄДРПОУ: 00185382ДК 021:2015: 42122000-0 НасосиЗавершена -