-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери Bosch CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE – 5 ш...×-
39710000-2 Електричні побутові прилади. Кондиціонери Bosch CL7000i RAC 3,5 кВт WHITE – 5 штук, Bosch CL7000i RAC 5,3 кВт WHITE – 6 штук (або еквівалент)
- ID: UA-2026-07-07-011142-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29754201
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиТорги відміненоТорги відмінено -